Skocz do zawartości

Zlot GIŻYCKO-Twierdza Boyen 28-31.07.2005 -4 dni!


MaNIEK-MP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec jestem spowrotem :P Jak mozna bylo sie spodziewac, nikogo z forum nie spotkalem, pomimo lazenia w forumowej koszulce przez dwa wieczory :( Impreza byla jak najbardziej udana, wielki szacun dla wszystkich Mankow za zaangazowanie i organizacje.

Tylko na drugi raz zmiencie czirliderki bo te wczorajsze byly do kitu....

Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal Rycha!!!Wywal Rycha!!!Wywal Rycha!!!Wywal Rycha!!!Wywal Rycha!!!

 

Aha, i pokaz dupe

!!!!

To sa przewodnie texty imprezy :D:D:D:D

:D:D:D:D:D:

 

 

Heheheheh, bylo fajnie i wesolo ::(:):P:);):)::P

Juz za rok nastepna impreza ;];];]

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiścioe było !!! zwiedziłem Kętrzyn- kwatere Hitlera, Mamerki- kwatere główną Wehrmachtu, kwatere Himlera, mosty ma Stańczykach (najwyższe w Polsce), twierdze w Giżycku i wiele innych !!!!! widoki piękne!! zakochałem sie w Mazurach!!. zrobiłem przeszło 1200 km przez weekend :(

nikogo z forum nie spotkalem, pomimo lazenia w forumowej koszulce przez dwa wieczory
sorki ale ja wieczorem to mało widziałem na oczy :P ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot w giżu jak co roku, te same ryje i git impreza :mrgreen: dodatkową atrakcją było wywalenie rycha w wykonaniu "gramlina" łod cebeeeixa :-D

wbiła sie chłopina na scene i nawet dwooch ochraniaczy go nie powstrzymało, hehee :twisted:

......a piwo sie lało........ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Bardzo dziękuję, że przyjechaliście!!!

Myślę, że klimat i program imprezy sprawił, że dobrze się bawiliście...

 

:arrow: Niebawem: sprawozdanie ze zlotu i zdjęcia... potem film...

 

:arrow: Jeśli dysponujecie zdjęciami ze zlotu, a chcielibyście, aby ukazały sie na naszej stronie http://vboyen.republika.pl ... to bardzo proszę mailem: [email protected] (do kilkanastu) lub pocztą tradycyjną (więcej)... najlepsze 2 zdjęcia (parada i teren zlotu) będą zamieszczone na okładce płyt filmowych....

 

Dziekuję za pozdrowienia

i

Pozdrawiam

 

MaNIEK-MP

 

[ Dopisane: 14 ]

Pragnę poinformować, że na naszej stronie zamieściłem nie dawno film z parady 2005.. (8MB- format avi - wymagane kodeki DivX).

Zapraszam do obejrzenia... Kto nie widział, to myślę, że warto, a kto widział to dla przypomnienia!!

 

Do zobaczenia na zlocie zimowym 10-12.02.2006 i letnim 27-30.07.2006.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...