Skocz do zawartości

Plecaczek musi sie trzymac na postoju czy nie...


dawca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze pseudoruszenie jest ok :banghead:

u mnie wyglada to troche inaczej...

niestety na poczatku sezonu mielismy maly wypadek wlasnie przy ruszaniu ze swiateł i teraz jesli mam obydwie lapy na kierownicy moj pleczaczek trzyma sie caly czas...

nie ma szansy zeby ruszyc jesli nie masz obydwu rak na kierownicy...

l

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, no i ja jeszcze czasem klepię pleckaczka po nodze jesli widzę, że coś może być nie tak.

Klepnięcie to w ogóle bardzo dobry sposób na syglalizację czegokolwiek, choćby tego, że bedzie ostrzej niż zwykle i przydałoby się lepsze zespolenie oojga :-)

Niewielki ruch ręką, a naprawdę daje rezultaty. Trzeba się tylko wcześniej dogadać co do umówionego znaku/sygnału :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nawet się nie trzyma, co raczej jest mało rozsądne, to powinien być zorientowany, czy przypadkiem za chwilkę nie będziesz ruszał, jakie jest światło, warunki drogowe itd. Ale najważniejsze to wyjaśnić wszystko przed jazdą, pojętny plecaczek powinien zrozumieć :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest dobry plecak obserwuje drogę razem z kierowcą, razem z nim ocenia to co się stanie, bądź tez stac może, musi być przygotowany na wszystko,

jednak czasem nie sposób, stojąc na światłach ciągle kurczowo trzymać się kierowcy :-)) Będzie to męczące zarówno dla kierowcy jak i dla pasażera. Dlatego wszlekie sygnały od wodzireja są jak najbardziej wsakzane.

Moim zdaniem lepiej przedobrzyć niż czegoś niedopilnować :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie jezdzi caly czas z tym samym plecakiem to duet sie zgra co innego jak masz non stop nowy

 

staly duet to podstawa - masz racje

 

 

Wystarczy udowodnić' date=' że ma za co chwycić.............. [/quote']

 

o nie! wszystkie plecaczki uprzedzam: za hamulec reczny nie chwytamy i go nie zaciagamy. tym bardziej nie naciskamy guziczka :mrgreen:

p.s. mojego osobistego plecaczka to nie dotyczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

blankaP napisał:

Wystarczy udowodnić' date=' że ma za co chwycić..............

 

 

o nie! wszystkie plecaczki uprzedzam: za hamulec reczny nie chwytamy i go nie zaciagamy. tym bardziej nie naciskamy guziczka

p.s. mojego osobistego plecaczka to nie dotyczy [/quote']

 

Mnie problem nie dotyczy, plecaczków nie wożę, zresztą siłą rzeczy, nie ma za co chwycić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...