Skocz do zawartości

Ostrów....


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Słucham sobie dziś rano "eski"....i po piosence słuszę że pod Ostrowem rozwalił się motocyklista podobno stracił panowanie nad kierownicą ....

z tego co pamietam (ale nie daje za to głowy) miał 25lat, powiedzieli też ze jechał z pasezerem 5lat młodszym ktory walczy o życie , kirowca zaś zginął :evil:

 

Kurde uwazajcie na Siebie!!!!

 

Pozdrawiam

Sandra

 

ps: moze wie ktoś coś wiecej? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo to pod Ostrowem dokladnie w Karskach...

Jechali Kawasaki 750 Zephyr... Na zakrecie za dyskoteka, jakas przygoda z katamaranem...Brak dokladnych info...

Kierowca(25 lat) zmarl na miejscu, pasazer(19 lat) dzisiaj rano :cry: :cry: :cry:

Wiem bo ich znalem... :cry: :cry:

 

Ludzie uwazajcie na siebie... Drugi znajmomy w tym sezonie :cry: :cry: :cry:

 

 

Zapewno jezdza gdzies po kretych gorskich serpentynach... tym sie moge pocieszac :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec bylo to tak...

Kierowca Kawasaki jechal od strony Karsek w strone Czekonowa... (jest tam bardzo waska droga) z predkoscia 160 km/h(przgial wiem) z przeciwnej strony strony jechala puszka z dyskoteki doslownie srodkiem drogie, przy wyjsciu z bardzo delikantego luku, pasarzer na widok auta spanikowal i odchylil sie w przeciwna strone co spowodowalo wyjazd na pobocze gdzie nawet usilne proby skorygowania toru jazdy nie udaly sie. Jadac prosto na drzewo kierowca zdazyl wyrzucic pasarzera w pole sam uderzajac z wielka peta w drzewa,umierajac na miejscu odrazu obok wraku Zephyra.

Jak sie okazala pasarzer zyje...Lezy w stanie krytycznym i w spiaczce w szpitalu.

Pewnie ciekawi was doswiadczenie kierowcy, wiec juz pisze. Jezdzil od 9 roku zyciac,czyli 16 lat... Nie byl to czlowiek typu odkrecac ciagle i wciaz...

Odkrecal to fakt ale to byly wszystko zawsze w granicach rozsadku. Odkrecil o raz za duzo :cry:

Wiem ze mozna pisac teorie ze co by bylo...gdyby... ale i tak to juz nie zmieni nic. Bo ja jestem pewien ze gdyby jechal w pojedynke zmiescil by sie ... ale to juz niema sensu...

 

Zostawil po sobie cala rodzine o raz mlodszego ktory zawsze uczyl sie od niego grzebania przy motorkach...Wszystkie motory w okolicy jezdza z czarna chusta na kierownica...

 

Major teraz juz mozesz odkrecac... :cry:

 

 

Pozdrawiam

 

P.S

Dbajcie o siebie, bo to ten sezon naprawde wyglada tragicznie i nie sa to ludzie ktorzy jezdza od wczoraj... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...