Skocz do zawartości

Jaki nastepny motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do tej pory jeździłem Xj600 z '87 roku, tzn. pełne 1,5 sezonu. Ponieważ moto osiągneło pełnoletniość a km tez ma trochę, przyszedł czas na sprzęt tymczasowo docelowy (Yamaha miała być na rozbieg po długiej przerwie, 2 gleby były strzał z tyłu od kapelusznika itp.).

Priorytety są nastepujące: GOLAS!!! - lubie blaszane motocykle,

MOCNY - 100KM lub więcej - to dla mojego bezpieczeństwa ;)

TRWAŁY - jeżdżę dużo, głównie po mieście

4 GARY - jakoś polubiłem na Xj-cie

No i PIEKNY oczywiście (chociaż to rzecz gustu)

Do wytrzymania w eksploatacji pod względem finansowym - serwisy, olej i takie tam, 8l/100km przeżyje (przy takzwanej normalnej jeździe :lol:)

Moje typy: Yamaha FZS goła lub Fazer 600 lub 1000 - przywiązanie do marki po XJ-cie, Bandyta - raczej duży (1200), Triumph SpeedTiple - ładne to, ale czy wytrzymać finansowo można 15-20 kkm/sezon, Honda Hornet 600 czy 900, ostatni pomysł Honda X11 - niedawno smaczny widziałem.

MT-01 musi trochę poczekać.

Generalnie roczniki 2001 i wzwyż, planowana 3-4 letnia eksploatacja.

Jaka jest Wasza opinia na temat ww modeli, jakie doświadczenia - prowadzenie, przyspieszenia, serwis itd.

Będe wdzięczny za opinie, bo prawie spać ze zgryzoty nie mogę.

Pozdrowienia

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie uzasadniacie swoich wyborów, ja też mogę napisać kup to bo jest piękne albo tamto bo jest świetne, tylko że takie rady nie pomoga w podjęciu decyzji....

 

 

A co powiesz o Kawasaki Z750 , dostajesz 110 koni za 33 tys zł( z 2004r z salonu 29 tys!!) , chyba najlepszy współczynnik mocy do ceny, silniko od kawasaki Zx9r tylko o pojemności 750 cm3, nowoczesna stylistyka, wszedł w 2004r., mało popularny ( więc wyróżniałbyś się w tłumie;) ). Typowy miejski bojownik....... stosunkowo lekki....

 

Albo większy brat Z1000 ......... zawieszenie już ups-down, niby raptem 10 koni więcej ale podobno różnica jest dość wyraźna, w elastyczności etc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...