Skocz do zawartości

FMX


Rekomendowane odpowiedzi

WItam musze sie pochwalic ze dzis opanowałem w stopniu bardzo dobrym NO FOOTED pozotki byly trudne ale za ktoryms skokiem wkoncu sie przelamalem i zrobilem to wrazenia extra , jednak nadal mam problem z NO HANDER , moze jutro zapodam jakeis foteczki z mojego malego FMX :P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba jedna rzecz którą jak narazie widziałem tylko na różnych filmach a mianowicie jazda po wodzie.

Nie wiem czy to mozna zaliczyć do trików FMX ale jest to według mnie bardziej efektowne niż jakieś can cany.

 

Ciekawe jak szybko trzeba jechać żeby się nie utonkać? :roll:

A wy widzieliście coś takiego, może ktoś wie jak by się do tego zabrać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bary widzialem nie jeden raz taka jazde przez wode na live sam probowalem ale w krótkiej kałurzy , kupel i moj brat wodowali sprzety w kałuirzy o wiekszych rozmiarach . Mi sie to zabardzo nie podoba satysfakcje masz ze przejerziesz ale jestes caly mokry :evil: A na filamach to widzialem nie jeden raz jak waira smiga przez 100 metrowe kałurze tylko najczesciej koczylo sie to tym ze przelatywali przez kierde bo przód wpadł w jakis dół :( fajnie to wyglada ale wole nie próbowac :D A mi pyknelo cos z tym freestylem po obejrzeniu takich produkcji jak Travis Pastrana " Revelatnion 199" " And THe Nitro Circus 2 " i serii Crusty Demons OF Dirt i jescze najbardziej zmotywowali mnie do tego swoimi filmami chlopaki z Cross Demons Koszalin :-) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie crossem łatwiej by było na oponie takiej jak uzywaja na pustyniach freestylowcy (taka z łopatkami) ktos mi kiedys tłumaczył jak sie jezdzi przez takie rozlewiska płytkie ale długie.trzeba sie prawie na maxa rozpedziec ale miec jeszcze troszke zapasu gazu zeby w razie czego moc sie uratowac,przechylic sie do tyłu miec wyprostowane rece (cos takiego jak zjazd z gorki) i w tej pozycji na kota trzymac kierownice prosto nieruchomo.kiera bedzie słuzyc jak ''płoza'' ktora bedziemy sterowac.podobno jeden malutki nieprzemyslany ruch i bul bul bul... :lol: a poza tym w dziale o technice jazdy enduro nie ma nic wspomnianego o takim czyms :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hormon :banghead: Niezle Ci idzie. Dobre fotki. Cwicz, cwicz , cwicz dalej !!

Fotka kumpla - http://www.idziemy-bomba.com/album_page.php?pic_id=134 , wygral konkurs skokow w Raciechowicach.

 

Ja narazie o FMX nawet nie mysle, najpierw chcialbym pozadnie opanowac skakanie, poza tym jakos mnie do tego nieciagnie..

Pierwsze co bym chcial opanowac to jazde na gumie - wprawdzie duzo bylo juz tu na forum, ale moze jakiejs wskazowki od czego zaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...