Skocz do zawartości

Mitas C04 po roku użytkowania


Rekomendowane odpowiedzi

skoro jest to temat o oponach to dorzuce swoje pytanie.

Mam zamowiona Aprilie RX 50. Nie wiem z jakimi bedzie oponami, kostka czy szosowki, wszystko sie okarze. Wiec powstaje pytanie: Jesli bedzie na kostkach to jak wyglada jej eksplautowanie na asfalcie ( mieszkam w krakowie wiec w wiekszosci bede poruszal sie po afalcie , po terenie rownierz). Jest moze taka opona posrednia? ze w teren nie jest zla i na asfalt? Co doradzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest to temat o oponach to dorzuce swoje pytanie.  

Mam zamowiona Aprilie RX 50. Nie wiem z jakimi bedzie oponami, kostka czy szosowki, wszystko sie okarze. Wiec powstaje pytanie: Jesli bedzie na kostkach to jak wyglada jej eksplautowanie na asfalcie ( mieszkam w krakowie wiec w wiekszosci bede poruszal sie po afalcie , po terenie rownierz). Jest moze taka opona posrednia? ze w teren nie jest zla i na asfalt? Co doradzacie?

 

 

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=25076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

WIdze ze podzielone tu glosy. Ja mam mojego mietka c04 w zasadzie dopiero od marca, wiec roku nie ma. Sierpien, lipiec i wrzesien mialem bardzo intensywny na tej oponce i jak na razie trzyma sie zupełnie OK. Udalo mi sie ja kupic w dobrej cenie https://gmoto.pl/opona-mitas-c-04-12090-18,82311.html , dlatego wcale jej nie oszczedzam. W blotku radzi sobie dobrze, ale zastanawiam sie czy lepsza nie bedzie jednak jakas z grubsza kostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...