Skocz do zawartości

cos dla junakowych purytan


szable
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co bedzie jak nie dosc ze sobie to jeszcze innym krzywde tym czyms zrobi ??

 

Ja osobiscie za motaniem nie jestem, ale jak juz ktos musi to zeby choc to z glowa i wszelakimi zasadami bezpieczenstwa robil .

A wracajac do historii to wyglada jakby w madmaxie tym czyms assystowal.....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba ten sprzęt :!:

Ja wiem, że to Junak, zabytek, że nie powinno się ciąć i przerabiać takich sprzętów. Jestem przeciwnikiem przerabiania weteranów.

 

Ale to moto to wyraz ekspresji własciciela i przerobiony jest z sensem, całość idzie w jednym kierunku. Kiedyś też zrobię sobie coś takiego tyle, że na bazie Dniepra.

 

Inna sprawa, to ciekaw jestem jak to się sprawuje, biorąc pod uwagę odkryte mechanizmy. No ale liczę się z tym, że właściciel przemyślał głęboko wszystkie rozwiązania.

 

Ps. KubaMart - uspokój się proszę, bo w zasadzie to już zasłużyłeś na "punkta" i to nie jednego :!: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi michale masz cos na myli ?? czy sie moze pomyliles ?

 

Mam na myśli twój żałosny dorobek w tym temacie:

 

wstyd wczoraj sloneczko za mocno mi na glowke psygzalo :oops:

i browarek zaszkodzil :) ehheheh sorki za ten pokaleczony tekst

 

ludzie !!!!!!!!

wyluzujcie sie

moze skrecika ???:) moge zalatwic :P:D

pozdro

 

oczywiscie ;)zarcik :)

 

i ja sie pod tym podpisuje !!

 

pozdro

 

ja wiem jak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

postawil FLASZKE ;) :P :P :P :P :P :-D

 

 

więc zamiast podskakiwać i bredzić coś o komunie, powinieneś się raczej zreflekować i dać sobie spokój ze spamowaniem i nabijaniem głupich, nic nie wnoszacych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze wladza sie wysilila i wyszukala moje cytaty ktore chyba swiadcza o rozsadnym poczuciu i luzie! a nie o jakims braku poczucia humoru i smiertelnej powagi!!

nikogo nieobrazilem ani nieublizam ani tobie ani innym a moje wypowiedzi byly zartami!! a kto sie nieumi smiac temu bardzo wspolczuje.

to tyle pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze wladza sie wysilila i wyszukala moje cytaty ktore chyba swiadcza o rozsadnym poczuciu i luzie! a nie o jakims braku poczucia humoru i smiertelnej powagi!!

nikogo nieobrazilem ani nieublizam ani tobie ani innym a moje wypowiedzi byly zartami!! a kto sie nieumi smiac temu bardzo wspolczuje.

to tyle pozdro!

 

A gdzie masz tu poczucie humoru :?: W którym m-scu to niby jest śmieszne :?:

Bo mnie się chce płakać jak takie pierdoły wyczytuje w działach tematycznych. Od humoru jest Humor. 2 razy prosiłem cię grzecznie o spokój, bo moim obowiązkiem jest utrzymywanie tu porządku. Chcesz się dalej stawiać no to sobie czas jakiś odpoczniesz. Narazie masz zakaz pisania tylko na weekend, bo nie lubię rozdawać tych ostrzeżeń. Robię to w ostateczności, kiedy naprawdę ktoś przegnie pałę jak to właśnie uczyniłeś :) Może ochłoniesz nieco i zaczniesz normalnie się zachowywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No cóż jestem tu zupełna świerzynka w związku z tym przeglądam to forum i nie gadam za dużo by trochę Was poznać.(witam wszystkich).

Ale jednak nie wytrzymałem!

Jeżeli tak moderatorzy reagują na na niegroźne posty to chyba niemam tu czego szukać.

Sam jestem współzałożycielem forum na którym moderują ludzie o połowę młodsi odemnie ale takiego przesadzania u nas niema.

Pozdrawiam wszystkich i jak napisal poprzednik to nie jest forum dla starych bab więc trochę luzu by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jestem tu zupełna świerzynka w związku z tym przeglądam to forum i nie gadam za dużo by trochę Was poznać.(witam wszystkich).

Ale jednak nie wytrzymałem!

Jeżeli tak moderatorzy reagują na na niegroźne posty to chyba niemam tu czego szukać.

Sam jestem współzałożycielem forum na którym moderują ludzie o połowę młodsi odemnie ale takiego przesadzania u nas niema.

Pozdrawiam wszystkich i jak napisal poprzednik to nie jest forum dla starych bab więc trochę luzu by się przydało.

 

Może byś się tak najpierw przywitał z userami, a nie od razu wzięłeś się do krytyki w pierwszym poście. :D

 

Nie jestem żadną władzą, tylko pilnuję tu porządku i chciałbym by posty były pisane w miarę na temat, a nie to co zaprezentował Kuba Mart.

Jakbyś nie wiedział, jest to dział tematyczny i nie będę tolerował tu tego typu spamu. Od pieprzenia głupot jest "Przy piwie"

 

Nie bardzo rozumiem po kiego grzmota odgrzewasz tematy sprzed 3 m-cy skoro oprócz jątrzenia nie masz w nim nic więcej do powiedzenia. :P :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...