Skocz do zawartości

Problem ze zdobyciem łożysk rg 125 POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jakis niedługi czas temu rozebrałem silnik od mojego suzuki w celu wymiany łożysk simmeringów oraz łożyska igiełkowego na sworzniu. Wszyztko bylo w jak najlepszym porządku gdyby nie odwiedziny motorlandu we Wrocławiu. Chłopaki zazyczyli sobie prawie 400 zł za 2 łożyska na wał, simmeringi i ów łożysko igiełkowe. Naturlich podziękowałem bo za to można kupić kompletny silnik ( mój to rocznik 90). Nie wiem co mi się już bardziej opłaca: pakowanie w niego dalej pieniądze czy zakup nowego silnika z niemiec. A może znacie jakiś tańszy sklep?? Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne przynajmniej u mnie jest taka firma w pile - pik sie zwie . Zajmuja sie tylko tym maja pratycznie wszystko co chcesz, niektore co sa na wystawie to pierwszy raz widze. Jak taka fachowa firme znajdziesz to nie powinienes miec problemow. Chyba ze lozyska albo simmeringi maja naprawde jakies nietypowe wymiary (u mnie tak bylo z simmeringami do tylniej zawiechy) ale dla chcacego nic trudnego :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pośmigalem troche po mieście (na pieszo :-((() od jednego sklepu do drugiego. Łożyska dostałem bez problemu ale tylko na wał. Z jednego pokierowali mnie do drugiego z simmeringami gdzie ich oczywiście nie było bo oczywiście jeden miał nietypowy wymiar a drugi był podwójny i takiego nie robili. Później odwidzilem jeszcze 2 z łozyskami na sokolniczej i też nie mieli. Zbulwersowałem sie i poszedłem na bronka a co mi tam w końcu mucze mieć coś od życia... dzieki chłopaki ! TRZYMAJCIE SIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...