Skocz do zawartości

suzuki ts 50 jak polepszyc osiagi


stachu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak ale gdzie ja kupie taki zestaw tuningowy w polsce podajcie mi linka gdzie moge lupic

W sklepie. Ja w kazdym serwisie motocyklowym w jakim bylem widzialem zestawy. Jak bys chcial to u mnie jest za 320zł . Wal na PW albo GG to moge Ci wyslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje Debi Senda Sr 50 jedzie bez niczego 90km/h-ja tak przynajmniej śmigałem(a powyżej 90km/h to trzeba długo bujać żeby więcej jechała-ja niemam gdzie-koniec drogi:D Pozdro Ale zbieram kase żeby moto troszke wzmocnić:) I mam pytanko srki że troszke odbiega od tematu:D Czy da się z mego moto zrobić tak żebym ja jak naciskał gaz żeby koło się przednie podnosiło?? -Tylko prosze mnie nie zjechać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje Debi Senda Sr 50 jedzie bez niczego 90km/h-ja tak przynajmniej śmigałem(a powyżej 90km/h to trzeba długo bujać żeby więcej jechała-ja niemam gdzie-koniec drogi:D Pozdro Ale zbieram kase żeby moto troszke wzmocnić I mam pytanko srki że troszke odbiega od tematu:D Czy da się z mego moto zrobić tak żebym ja jak naciskał gaz żeby koło się przednie podnosiło?? -Tylko prosze mnie nie zjechać

A moja TS'ka chodziła z gazu na koło :lol: i z 70cc na orginalnych przełozeniem vmax=ok 110km/h . Jak sie postarasz i dobrze szarpniesz to pojdzie Ci z jedynki z gazu a jak nie to strzel ze sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja TS'ka chodziła z gazu na koło  :lol: i z 70cc na orginalnych przełozeniem vmax=ok 110km/h . Jak sie postarasz i dobrze szarpniesz to pojdzie Ci z jedynki z gazu a jak nie to strzel ze sprzęgła

 

A czy takie strzelanie z sprzęgła nie jest szkodliwe dla moto?? Sprzęgło się niszczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja TS'ka chodziła z gazu na koło  :lol: i z 70cc na orginalnych przełozeniem vmax=ok 110km/h . Jak sie postarasz i dobrze szarpniesz to pojdzie Ci z jedynki z gazu a jak nie to strzel ze sprzęgła

 

A czy takie strzelanie z sprzęgła nie jest szkodliwe dla moto?? Sprzęgło się niszczy??

 

No jasne ze jest LOLu

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...