Skocz do zawartości

10.06.2005-piątek-2oo


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reszta to juz TOP SECRET :D+

 

ps. bym był wdzieczny za jakas mała relacje z reszty imprezy - ale to juz na prv

 

Najbardziej TOP SECRET jest dla mnie w jaki sposób R6 trafiła o tej 3 rano z Arco do Very, niby tylko 500m ale prawde mówiąc żaden z Was nie byl w stanie jej nawet prowadzić... :-D :-D :-D a o 5 stała już na parkingu pod verą i to w całości... przeważnie - mocowanie amorka się nie liczy :P

Pablo lepiej napisz jak tam sobotnia popołudniowa traska - bo ja do końca Ci nie wierzę że gdzieś dojechałeś bo wyglądałeś jakbyś po 30 km miał zamiar przekimać się w rowie...

 

Ale zabawa były przednia - tylko jakos wszystkich dziwnie wczoraj bolało miejsce gdzie kończy się lewa noga..., no i w sobote jakis taki nieprzytomny byłem... może nie jak Pablo ale ...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marelw- jak dogorywałem u Ciebie na leżaczku w ogrodzie to myslalem ze juz nigdzie nie pojade mialem nawet trudności z dotarciem do WC :D - ale pęd zimnego powietrza mnie otrzeźwił na tyle ze mogłem nieźle zapierd..alac - trasa na Gdańsk rewelacja ładne równe proste dawałem ile fabryka pozwoliła i sam nie wiem kiedy znalalzlem sie na mazurach - po kilku piwkach wróciłem do formy - imprezka była rewelacyjna -pominę szczegóły bo dzieci tez tu zagladaja :P- wszyscy dziwili sie ze chcialo mi sie tak daleko jechac - duzo nie brakowało i dostał bym nagrode za najdłuzsza trase- ale dostała ją amazonka ktora przyjezdza tam co roku - nie przewidzieli ze ja przyjade i nagroda był sztuczny penis wibrator wiec odpuściłem udowodnianie ze jednak moja trasa była znacznie dłuzsza . Najgorsza była droga poworotna - kac dał sie we znaki a do domu było grubo ponad 400 km - ale coz mały trening przed Bługaria sie przydał ponad 1000 km w 2 dni na totalnym kacu - to nas czeka w bługari :)

 

A jak R6 znalazla sie na parkingu to sam nie wiem , to ze była w 1 kawałku to juz wogole cud - pamietam tylko palenie laka przed Arco a potem to juz czarna dziura w polskiej kinematografi - obudzilem sie w hotelu

Jak nas zaprosza za rok to bedzie powtórka z rozrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to niegdysiejszy jeździec Dzikiej Świni. Myślałem, że niemożność ruszenia kołem w miejscu spowodowana była wieczorną porą i może lekko "zmęczoną" głową, jednak to każąca braterska ręka. Kto by pomyślał, że można być tak posłusznym

 

Nie moja laska to jej nie pieszczę nie mój grat to go nie katuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...