Skocz do zawartości

GP CZECH


piter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bry,

 

Ja tez na motongu. Tyle ze jeszcze nie wiem dokladnie jak. Planuje to polaczyc z jakas traska i nie wiem czy Brno bedzie na poczatku czy na koncu. Jak juz bede mial pojecie o wlasnych funduszach i planach, to dam znac - moze ktos bedzie chetny na ciut dluzsza traske :D

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens jechac na cały weekend (piątek-niedziela).

W razie czego myślę o wyprawie na sam wyścig. Np wyjazd o 4-5 rano' date=' wyścig o 14.00 i powrót do domu, a jak nie damy rady to jakis tani motel i powrót w poniedziałek.[/quote']

 

Piotrek, przesadzasz. Jedziemy w piątek z rana, oglądamy sobotnie eliminacje i w niedzielę wracamy. Na moto. W domu dostałem już przepustkę, tylko muszę kupić bilet!

 

No Maniek i ten plan mi sie podoba - jade z wami :D ale proponuje pole namiotowe a nie jakis motel na zadupiu - z tego co syszalem na polu panuje niepowtarzalna motocyklowa impreza -zreszta obgadamy wszystko jutro na imprezce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Dziki

jedziesz sam czy jakąś wiekszą grupą?  

jak sam to można sie umówić w jakimś miejscu i ruszyć razem  

gdzie przekraczasz granicę z PEPIKAMI?

 

Granicę przekraczam w Międzylesiu - bynajmniej tak jechaliśmy w tamtym roku , wówczas leciałem z ekipą z Gorzowa a teraz nie wiem chyba znowu sie do nich dołączę jak będal lecieć albo jadę z jeszecze jednym moto z moich stron i wtedy ruszymy tylko dwaj - mozna sie gdzieś umówić i dołączysz.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum Mick(z Fast Bike)napisał coś takiego

Informacja prasowa Grandys Duo:

 

W dniach 01-06-2005 do 21-08-2005 ,w sieci sprzedaży GRANDys duo, będzie prowadzona promocyjna sprzedaż zestawów napędowych lub ich części - firmy AFAM oraz klocków hamulcowych - firmy CARBONE LORRAINE. Każdy zakup powyżej 500,- zl , będzie premiowany bezpłatną weekendową wejściówką ( wartości 42 euro ) na Grand Prix Brno w dniach 26-28/08/2005 .

 

szczegółowe informacje i wykaz punktów sprzedaży

Firma GRANDys duo

www.grandysduo.com.pl

jeżeli ktoś zamierza zmieniać te elementy to może być ciekawa oferta ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Dziki zobaczę czy nie będzie jakiejś ekipy tu bliżej w razie czego spotkamy się gdzieś na trasie a daj znać czy masz już bilet

narka

 

Bilet kupuje na miejscu, z tym nie ma problemu (raczej, w tamtym roku by nie było) a mozna się zgadać co do wyjazdu na kilka dni przed.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja kupię u nas a co do wyjazdu to jeszcze się zgadamy

narka

 

[ Dopisane: 20-06-2005, 19:59 ]

dobra chopy bileciki już mam teraz jakby ktoś mógł dać znać na temat jakiegoś noclegu ile kosztuje pole namiotowe albo jakieś kwatery od nas jedzie 3 kolesi także będzie ciekawie :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

jezeli chodzi o nocleg i zaparkowanie maszyny to sprawa wyglada nastepujaco,niedaleko toru jest pole namiotowe(CAMP START),kasuja za wjazd kazdej maszyny,za namiot(oczywiscie gadasz ze nia masz namiotu )za osobe i za 3 dni pobytu ,jezeli bedziesz 2 dni to oddaja ci roznice za jeden dzien,max to 200 zl za 3 dni pobytu na polu,wjezdzasz na pole rozstawiasz namiot stawiasz maszynke kolo niego i to wszytsko,jezeli chodzi o rzeczy pozostawione na miejscu jak kas i ubrania itp,to spoko nic ci nie zginie jest tam policja i super organizacja i super ludzie nik nikomu nic nie kradnie,.

Sa tez hotele ale sa cholernie drogie,akurat na ten weeknd ceny dziwgaja o 100% a poza tym w hotelu nie ma tego klimatu ca na polu-tutaj jest zabawa przez caly czas tak ze nie ma czasu sie wyspac:D. Jezeli ktos chce przyjechac w sobote to raczej niech przyjedzie do poludnia bo potem moze byc ciezko z miejscem,w tamtym roku juz popoludniu w sobote nie bylo miejsca.Ja jade w piatek rano i na miejscu jestem po poludniu wtdey jescze jest w miare malo ludzi i mozna sobie dobre miejsce wybrac(wyjezdzam do domu w poniedzialek rano bo w niedziele po wyscigu jada wszyscy i jest straszny tlok a poza tym po calym dniu na torze w tym upale jestem wykonczony).

Jezeli chodzi o bilety to w kasach na torze powinny byc w sobote na 90% a jak ktos przyjedzie w piatek to na 100% dostanie bilet.

Niedaleko od pola jest tez sklep otwary caly weekend(chyba juz nie pamietam w jaki dzien tam jezdzilismy bo zawsze bylem lekko wstawiony juz haha:P)

Ceny w sklepach sa porownywalne do naszych w sumie na jedna osobe na caly weekend zeby sie super zabawic wraz z biletem wystarczy 400zł

Dobra to chyba tyle zanudzania jezeli cos jeszcze to dajcie znac powiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bry,

 

No odnowie troche temat, bo sie dziwna cisza zrobila....

 

Jedzie ktos z Wawy? Ja planuje ruszac 26.08 rano coby na popoludnie zajechac. Tempo wlasciwe dla GSa z 2 osobami i bagazem. Mysle ze jechac w kupie jest razniej, wiec zapraszam :)

 

POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...