Skocz do zawartości

Stacyjka do ts-ki


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ja tez mam suzuki ts.:D a nie myslałes o zamontowaniu stacyjki z jakiego samochodu

Na wstępie witam kolejnego posiadacza tski na tym forum :lol:

Nie zgadzam się z tobą co do tego pomysłu . Wież jaką średnicę na stacyjka w ts? Coś ok. 1.5-2.5cm a więc jest drobna różnica między samochodową:) Myślałem o wsadzeniu stacyjki z malara ale w porównaniu do teeskowatej to to to jest prawdziwy potwór :lol:

bo cos mi sie wydaje ze wiejdzie bo stacyjka w ts-kach sa takie okragłe..sprubuj pokombinij :flesje:

a jakie mogą być inne niż okrągłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam kolejnego posiadacza tski na tym forum

Nie zgadzam się z tobą co do tego pomysłu . Wież jaką średnicę na stacyjka w ts? Coś ok. 1.5-2.5cm a więc jest drobna różnica między samochodową Myślałem o wsadzeniu stacyjki z malara ale w porównaniu do teeskowatej to to to jest prawdziwy potwór

W starej TS mialem od jakiegos samochodu stacyjke albo jaki zamek :D . Ja bym sie bardziej martwil podlaczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk tylko w jednej stacyjce masz 2 wtyki w drugiej 4 a w trzeciej 6  

 

Staraj sie robic mniej bledow bo sie ciezko czyta

 

Wystarczy wziąć miernik elektroniczny i sprawdzić przejścia na przewodach. Sprawdzasz przy pozycji on i off, wtedy będziesz wiedział który przewód gdzie podłączyć. Jak nie masz miernika może być bateryjka i żaróweczka.

Ja miałem kiedyś u siebie stacyjkę z centralki alarmowej ale miała tylko 2 wejścia więc była podłączona tak że odcinała tylko obwód elektryczny, czyli kierunki, sygnał, kontrolke luzu. Nie odcinała niestety zapłonu i każdy mógł podejść i odpalić moto beż kluczyków, teraz wymieniłem na orginał za używkę dałem coś ok 150 zł. nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Kubuniu. Zobaczymy kto będzie pierwszy  

A myślicie że będzie pasowała ??  

Thx za wszystkie odp

Ja juz zalatwilem ze jak pasuje to bedzie moja, takze szukaj dalej :) (ewentualnie jak srednica bedzie zla to mozesz kupic ;) ). Napisze Ci na GG wymiary jakby nie pasowala do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...