Skocz do zawartości

GP-Italia


kilervirago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Sete faktycznie musi byc coś nie tak... szkoda, wszyscy nastawiali się na ostrą walkę i chęć odegrania się za GP Hiszpanii, niestety nic z tego nie wyszło. A co do Vale, to rzeczywiście wyglądało to tak, jakby bawił się z całą resztą... to trochę zyskał dystansu, to trochę stracił, tu pozwolił się komuś wyprzedzić, za chwilę spokojnie wracał na prowadzenie... nie wiem jak Wy, ale ja nawet przez moment nie zwątpiłem kto będzie stał na najwyższym stopniu podium. Gość jest niesamowity, ot co... a włoska publiczność też niczego sobie, to co działo się na torze po wyścigu motoGP - szok.

 

niewiem jak wy ale serce mi rosło jak widziałem węgra na ktm wygrywającego

 

Hmm, no fakt, ale przyznasz, ze było w tym trochę szczęścia? :D W końcu nieczęsto zdarza się, że dwóch zawodników jadących na czołowych pozycjach wylatuje z toru na ostatnim zakręcie 8O Tzn. zwycięstwo oczywiście jak najbardziej zasłużone i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, niemniej mam nadzieję, że Węgier jeszcze nie raz udowodni nam w bezpośredniej walce swoją klasę ;)

 

Kiedy i gdzie następna runda? Już sie nie mogę doczekać ;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie zdziwiłem jak na Onecie zobaczyłem ...

http://moto.onet.pl/1730,1,1,0,0,0,galeria_media.html

 

Wydaje mi się, że Sete powoli przestaje być nr.1 w Teame Telefonica. Melandri chociż szczyl zaczyna nieźle miszać w generalce.

 

Jeżeli Sete nie podnisie się z doła psychicznego to w tym sezonie dużo nie zdziała. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...