Skocz do zawartości

Virago 535 rezerwa paliwa


Dymo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

w virazce często zdaża sie że elektromagnetyczny przełącznik ze stanu"on" na rezerwe znajduje się na spowniej części dolnego zbiornika paliwa w okolicy tylnego wachacza i koła i jest narażony na chlapanie w czasie deszczu wody na obódowe którą YAMAHA spartoliła niezałożyła tam uszczelki ,woda i błato dostaje się do środka,korodują metalowe elementy wewnątrz mechanizmu przełanczającego skutecznie uniruchamiając użądzenie i nistety trzeba zdemontować dolny zbiornik paliwa,odkręcić to urządenie rozmontować wyczyścić natłuścić i złożyć na jakąś uszczelke lub sylikon aby woda niemogła być wbijana przez tylne koło.Wiem bo miałem ten problem robiłem to i teraz jest ok.Jeśli ktoś chce mogę mu to naprawic bo sporo tam jest przy tym roboty,506436737 edek

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak już jestem to dodam swoje 3gr. Miałem problem z rezerwą w Virago 535 - to znaczy nie miałem jej. Problem okazał się powaźny. skończyło się wyjmowaniem zbirnika paliwa. Tego dolnego oczywiście. Uszkodzony był (zardzewiały) elektromechanizm włączający, ale też wypadła rurka dystansowa odzielająca ilość paliwa. Najgorsze było wyjąć ją ze zbiornika. Ręce nieżle mnie zabolały od machania. Jeśli chcesz to opiszę dokładnie. Zanim zaczniesz rozbieranie musisz kupić oring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...