Skocz do zawartości

scigant


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo bede krecil filmiki a af1 to wam zuce i zobaczyc ze do komar to to niejest:D . Ale chyba najlepiej chodzi z sciagnietym calym ukladem wydechowym:D :twisted: Kiedys sciagnilem i chcialem zobaczyc jak sie jezdzi:P Tak jeba....o ze niedalo sie wytrzymac ale cotam pojechalem. Jade juz na puszczonym gazie a jakis dziadek mi w łeb puka i cos krzyczy noto ja szybko rtedukcja i full gaz :P patrze w lustro a dziadek uszy zatyka :twisted: :twisted: :twisted: Ale nieradze takiej jazdy glowa rozboli zaraz i wiadomo dwusow bez tumika jest slabszy :? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , jeszcze jak ma sie prawie pusty wydech :P..... WSK w pole to najlepszy wybor, tluke sie na niej gdzie popadnie i jeszcze mnie nie zawiodla ( przez 2 lata nigdy mi sie nie rozkraczyla tak zebym bie mogl na niej jechac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w niej mam jeden problem... Jak sprzeglo super wyreguluje to jak przycisne do konca to gasnie? Coto jest? Slysza;lem ze w wsk jest to dosc czeste ale nieiwem od czego zaczac. wiem ze to troche nienatemat ale przydalo by sie dowiedziec bo ile mozna jezdzic bez sprzegla :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak:D Odplam na podworku i wyruszam w pola jesli niezgasnie to mzona szales a jak zgasnie to luz i kpanko:P odziwo na kopnik ladnie pali. I jak juz jest to duuzo gazu i dwojeczka albo troszkeczke sie rozpedzic i wzucam bieg i jedzie:D Skrzynia jeszce jakos sie trzyma ale niejest znia zadobze:D jakby to niebyla wsk na ktorej mi niezalezy to byl by szacunek a tak to skatuje to i na zlom zawioze:P pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...