Skocz do zawartości

aprilia red rose


rg166
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie bardzo aprilia red rose. Jeśli macie o niej jakieś informacje proszę wypisujcie je tutaj. Powiedzcie czy jest jeszcze produkowana.chodzi o wersję w wersji 50ccm. Podajcie orientacyjne ceny różnych roczników i jej najważniejsze cechy. Zastanawiam się własnie nad zakupem motoroweru.

Mam na oku Yamahe tzr 50, Aprilie red rose 50 i Yamahe aeroxa. Wiem, różne kategorie nie ma co porównywać. Będzie to mój pierwszy silnikowy jednoślad, więc może poradzcie od jakiego typu motocykla zacząć. Temat chciałbym jednak głównie poświęcić aaprilce red rose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprilia red rose nowa kosztuje ok 12 tys zł ale nie jest sprzedawana w polsce (tylko nowa). jest duzo uzywek sprowadzanych. Mozna dostać juz za 3500 rocznik ok 95, jak np 96 i bardzo dobry stan to moze nawet i 5 tys. Z tych modeli które Cie interesują to tylko red rose. A nie myslałes nad aprilką classic50? bardzo podobna ale jakby troche ładniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miał bym do wyboru tylko i wyłącznie te trzy maszynki bez wahania wybrał bym tzrKE. Jeśli chcesz jeździć po mieście to weź adkurzacz (czyt. skuter). Skoro szukasz informacji na temat red rosa to znajdziesz je w archiwum. Jakiś miesiąc temu był temat Yingcheng vs aprilla ;)

Pzdr Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze że aprilia to fajny sprzet ale dla osob ktore chca sie tylko przewiesc, Wiadomo 50 ccm ma slabe osiagi to nieposzaleje w zakrety tez sie nieposklada i niezabardzo przypomina duzego chopera;/ zato tzr to jzu jest to pojdzie z 100 moze wiecej spokojnie mozna zamykac oponki:) ale to juz zalezy co lubisz:) Jesli to ma byc Twoj pierwszy moto to skuter bylyby niezlym pomyslem ale jelsi planujesz jezdzic potem prawdziwym moto to lepiej miec cos lepszego do nauki w czym nauczysz sie zmieniac biego ruszac pod gorke i takie inne gupoty dlatego na pierwszy motorek lepiej wybierz cos z biegami:) Kiedys myslalem nad aprilia red rose albo classic ale jak sie przejechalem taka to mi ochota przeszla;) Jest to moto dla tych ktorzy naprawde lubia taki styl jazdyy:) Ja lubie troszke poszalec( choc niezabardzo mam czym;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...