Skocz do zawartości

Obrotomierz do Drag Stara potrzebny elektryk we Wrocławiu


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Zwracam sie z pytaniem do kolegów, gdzie we Wrocławiu znajde elektryka, który nie będzie się bał zrobić kilka prostych podłączeń w Drag Starze ? Kupiłem ładny chromowany obrotomierz i zegar na kierownicę chciałbym to poinstalować i przy okazji przełączyć Lightbary żeby świeciły razem ze światłami mijania a nie tak jak teraz tylko z drogowymi. Zadzwoniłem do jednego mądraska który pracował a autoryzowanym Yamahy we Wro ale jak podał mi cenę to telefon wypadł mi z ręki.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy do którego zadzwoniłem powiedział 200 zł, a to sama robocizna bo mam wszystkie kable tylko trzeba podłączyć, w autoryzowanym Yamahy powiedzieli ze 150 może mniej, jak dzwoniłem do elektryka samochodowego to powiedział że się nie podejmie bo się na motorach nie zna, i tak to wygląda w skrócie :D Poczekam do poniedziałku i pojadę do Yamahy niech myślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle. jak masz kable przedzwonione, tylko zalozyc i podpiac, to takie rzeczy u mnie robie na miejscu za uznaniem (uznanie to iles tam butelek chmielowego trunku :D )

 

jak dzwoniłem do elektryka samochodowego to powiedział że się nie podejmie bo się na motorach nie zna,

 

to mnie najczesciej bawi. poziom wiedzy "mechanikow" samochodowych powinno sie mierzyc glebokoscia ich kanalu, wiec zawsze wyjdzie ujemny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwa lipa, miasto prawie 800 tyś mieszkańców a problem z mechanikiem motocyklowym, wszystkie próby znalezienia kogoś rozsądnego kończą się powrotem do tych samych oszołomów  

 

zostaje autoryzowany,

wspolczuje, bo pewnie potrwa ze 2 tygodnie i zawsze cos jeszcze znajda do doplaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...