Skocz do zawartości

co Powiinenem wybrac Poradzcie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ogromny problemik mam 17 lat i niedługo bede miał prawko na motocykl nie wiem co kupic co by było dla mnie na pierwszy raz najlepsze ( wczesniej miałem do czynienia z crossem 80 , skuterem 50,i WSK 125) mysle nad kupnem jakiejś 600 setki Tylko teraz pytanie jakiej -Coś z NAkedów bym najlepiej wybrał nie wzgardze tez czmys co idzie deczko niżej asfaltu -Poprostu prosze o Porade ;) z Góry dzieki -Pirat czyli motomaniak Ps Czy nie za wysoko mierze ????? czy 600 to nie za wiele ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki sprzecik wybierzesz jesli chodzi o pojemnosc i moc zależy tylko od Ciebie...głównie od tego co masz w głowie...

jesli jestes rozsądny mozesz kupic nawet Haye...ale jak zaszalejesz skutki mogą byc lipne...

a gpz lub gs 500 na początek spoxik maszyna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamwszystkich poraz drugie to ja potrzebuje pomocy jaką maszyne wybreć dzieki wszystkim za porady mniej wiecej ma być to maszynka do 20 tyś gustuje w BAndziorach , Hornecik jest Piekny ale nie wzgardze też Kawasaki Ninja -tylko czy to nie za mocny i za zrywny motocykl jak dla mnie -poczatkującego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 17 lat, największy motocykl to WSK-nie lepiej zamiast Bandita czy Horneta kupić GPZ 500 albo XJ 600?! Pojeżdzisz rok czy dwa,nauczysz się jeżdzić szybciej i kupisz coś mocniejszego.Reguły nie ma są tacy co zaczynają od ścigacza i jeżdżą bezwypadkowo ale jednak najlepiej stopniowo zwiększać moc :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam weteranem ale z szybkimi motorami mam do czynienia i radziłbym ci kupić jakieś 400 np suzuke albo chcociarz ETZ 251 na jakieś pół roku góra rok zęby przyzwyczaić sie do prędkości i zachowań na drodze szybszego motocykla. 600 to niby mało ale jednak swoje daje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 przy odrobinie checi spokojnie ujeździsz

zgadzam się z przedmówcą ;)

tymbardziej ze 20tyś to jest niezła gotówka...

zależy jaką masz wizje motocykla...tzn do czego ma Ci on służyc...

-jak chcesz cheblowac od świateł do świateł...lipa

-turystycznie...spokojna jazda

-poszpanować przy dupach...odłóż to na pózniej ;)

nie bierz tego tak do siebie :mrgreen:

ale szczerze to 600ccm nieraz Cie zaskoczy i powinieneś czuć respekt, mozesz śmiało na tym jezdzic ale zwiekszaj umiejętności i dopiero pozniej prędkość...

powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...