Skocz do zawartości

Zamówienia z Louisa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie małe pytanie, czy wie ktoś z Was ile kosztuje przesyłka z Rajchu jeśli chciałbym kupić kask w Louisie przez neta?? Mają fajne promocje, Nolan n 31 Diamant po 50 eurosów, czyli ok 200 zł, super cena. Tylko nie wiem jak to jest z kosztem wysyłki i terminem oczekiwania, ma ktoś z Was może info o tym?? Pisałem do jednego sklepu który realizuje zamówienia z Louisa ale ich oferta nei obejmuje promocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy probowalem kupowac w niemieckich sklepach internetowych najnizsza stawka jaka mi zaproponowano za przesylke to 20 Euro ( 8O ). Na eBayu jeden z zawodnikow obiecywal ze wysle mi paczuszke za 7 Euro ale mam wrazenie ze nie zdawal sobie sprawy ze Warszawa jest poza Germania :D

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eBayu jeden z zawodnikow obiecywal ze wysle mi paczuszke za 7 Euro ale mam wrazenie ze nie zdawal sobie sprawy ze Warszawa jest poza Germania  :banghead:  

 

to zależy co to była za przesyłka :?: mi zawodnik wysłał za 8 eurasów i dokładnie za 2 dni była u mnie 8O

 

 

pees. już nie raz wysyłali mi paczki za 8-10 euro za większe trzeba dać od 17 w górę. np. reflektor do gsxr-a 1000 tydzień temu 19 euro z kosztami pakowania :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello!

jesli kcesz kupic bezposrednio z Louisa Hein-Gericke lub Polo musisz dokonac najpierw przedplaty. Wysyłasz im kaske na podany przez nich rachunek (koszt ok 40zeta w PKO BP), do tego oplata za wysylke - cos kolo 15-17E, w zaleznosci od wagi paczki. I wtedy mozesz skorzystac z wyprzedaży. Nasze sklepy sprowadzaja towar w cenach katalogowych.

Oplaca sie kupowac bezposrednio w Louisie jedynie jesli robisz naprawde duze zakupy. Wtedy zyskujesz.

W razie pytan na stronie Louisa jest jakis do nich mail, znaja angielski :lol: , jest tam koles lub nawet kilku od kontaktow handlowych z zagranica. Wyjasnia ci sysko piknie ladnie. Ile, za ile, po ile itd.

 

Turek - jak dokonujesz zakupy na ebay.de? Jestem zarejestrowany na ebay.pl i z tego co wiem moge se robic zakupy na ebay-ach innych krajow. Jak jest z dogadaniem co do wysylki, oplat itp?Wysylaja nawet do nas za pobraniem ?

pozdrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...