Skocz do zawartości

24-26 VI 2005 Kto na zlot do Wrześni ?????


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku 8O .. to pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy jak dowiaduję się, że jest okazja przyjechać na zlot motocyklowy do Wrześni. Spędziłem tam szmat czasu z uwagi, że duża część mojej rodziny tam mieszka i nigdy nie pomyślałbym ze coś w „temacie” będzie tam się działo... Tym bardziej nie może mnie tam zabraknąć tak więc ja i moja żona piszemy. ;)

 

 

Wojti - skoro spedziles tam szmat czasu to napewno sie znamy - we wrzesni rozorobimy browarka- a dzisja jade do was do bartoszyc z ekipa wrzesni - wiec tez mozan browarka rozrobic ;)

 

ps dopiero teraz skojarzylem ze jestes mezem Yoshi - wiec sie nie znamy :D no poza ogladaniem ZX9 ;)

 

No to chyba już wspólnych znajomych ustalilismy :( co nie zmienia faktu że tym razem we Wrześni coś niecoś trzeba rozpracować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojti- widzisz jaki ten swiat mały - zapraszam do wrzesni- moze sie jeszcze ekipe z gnieżnieńskej na zlot zwoła

 

trzymam Cię za słowo tylko boje się że będę musiał zostać przynajmniej na tydzień :roll: ;) ale co tam raz się żyje do klubu TRZEŹWERSÓW się nie zapisywałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub tyzeźwersów ja zakładam klub wszywersów haha też będę ale pieszo bo maszyna mi się nie rozgrzeje< do zlotu mam 50 m od mojego rancza >.Co do piwka zawsze chętnie

 

No to proponuję przenieść integrację na ranczo hehehe :lol: nie będziesz musiał z domu wychodzić :P zapodajcie jakiego fona do siebie na privie... w sobotę meldujemy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to dam znac wkrótce - bo nie wiem czy dam rade w piatek - niesetyt obowiazki słuzbowe i nie jestem pewien o ktorej zjawie sie w piatek i czy wogole sie zjawie - za to w sobote bede na 100 % - JAK bede znal rozstawienie sceny , i namiotów z piwem to wtedy podam jakies miejsce kontaktowe i godzine - albo konferansjer zapoda przez megafon ze czas sie zbierac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...