Skocz do zawartości

Taki jeden YZ-eciak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sadzicie o tym motocyklu?Dobra cena w stosunku do stanu roku?

Zaje**ście nie dobra to to nie ten rok co sprzedający pisze. Za tą cene kupisz juz prawdziwe 95-96 a nie 92 Ja na tej aukcji :!: :!: :!:

Za takie przekręty powinny byc jakieś kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sadzicie o tym motocyklu?Dobra cena w stosunku do stanu roku?Prosze o opinie i pomoc.Oto link : www.ebay.pl/viItem?ItemId=4553554465

Czemu akurat o ta sie pytasz? Ja przejrzalem cale allegro i chyba drozej YZ z tego rocznika nie bylo :roll: . Dozbieraj troche i kup cos takiego ( http://allegro.pl/show_item.php?item=53078003 ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne o tym wiesz ale zawsze warto zapytać. Im starszy cross tym większa z niego skarbonka bez dna. Cross z 1992r może spowodować DUŻO wydatków. Nie mówiąc już o eksploatacji. Nie myśl że bedzie tak jak z dt. Paliwo spala jak potwór, tłok częto do wymiany, zestaw napędowy i opony mają krótszy żywot. Nie możesz powiedzieć że na crossie 125 2t będziesz jeździł lajtowo. Gaz lub kupa.....

Myślałeś o Hard Enduro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeirz to praktycznie crosówka więc co to za różnica w kosztach

Jednak silnik nie jest przejęty w 100% z toru. Po 2 spalanie jak sądze bedzie troche mniejsze. Jeśli się myle to mnie poprawcie. Po 2 hard enduro ma jeszcze jeden plus: Mozna zarejestrować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiem,wiem nie kupie sobie wyczynowki po to zeby lightowo jezdzic tylko katowac.malutkie doswiadczenie mialem z tym motocykle rowniez z kx 125,80 oraz wr 125.jezdzilem wiele razy ta yz bo to Qmpla yz i tylko chcialem wiedziec co o niej sadzicie.jak dla mnie cena tej yz jest 4200 a nie 5 cos.wlasnie z uwagi na te rzeczy ktore wypisales Simaku Enduro kupuje aprilie rx 125-160 moj podpis.tylko musze jeszcze na nią zarobic... :? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne o tym wiesz ale zawsze warto zapytać. Im starszy cross tym większa z niego skarbonka bez dna. Cross z 1992r może spowodować DUŻO wydatków. Nie mówiąc już o eksploatacji. Nie myśl że bedzie tak jak z dt. Paliwo spala jak potwór, tłok częto do wymiany, zestaw napędowy i opony mają krótszy żywot. Nie możesz powiedzieć że na crossie 125 2t będziesz jeździł lajtowo. Gaz lub kupa.....

Myślałeś o Hard Enduro??

 

A czy kolego chociaż jedną z tych informacji wiesz z własnego doświadczenia :?: :?

Jak nie, to po co powtarzasz to co inni piszą i mówią.

Jak widać zresztą nie we wszytskim masz racje, więc po co pisac coś jak nie jesteś tego pewien :?:

 

Żeby nie było, ze offtopic to równiez uważam, ze cena bardzo wysoka.

Co do wycyznu a aprilli rx to nei wiem czy to dobry pomysł, bo takie połączenia najczęściej nie wychodza dosyć dobrze.

Bo co z tego, zę pojeźdizsz moze troszke dłużej bez remontu, skoro na torze będzie Ci brakować zawieszeń np, mocy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolego chociaż jedną z tych informacji wiesz z własnego doświadczenia    

Jak nie, to po co powtarzasz to co inni piszą i mówią.  

Jak widać zresztą nie we wszytskim masz racje, więc po co pisac coś jak nie jesteś tego pewien

 

Filu...

Powiem ci tak. Jeśli ktoś jeszcze tego nie powiedział to czemu ja nie mam tego powiedzieć aby komuś pomóc?? Z tego co wiem forum jest po to aby się uczyć i pomagać. Jeśli mogę komuś pomóc tym o czym się dowiedziałem na forum to zrobię to. Jesli masz coś przeciwko to mów ale ja i tak będe robił tak jak postępuje. Mysle że to co ty mówisz nie wynika jedynie z twojego doświadczenia. jesli tak to napawdę jesteś idealny i najlepszy z nasz wszystkich. Myślę że każdy skożystał nie raz z zasłyszanej i potwierdzonej przez wielu opini. Jeśli cię to usatysfakcjonuje to przyznam ci że masz większe doswiadczenie.

Sory za Off Topic. Wracając do tematu to nie wydaje mi się że Aprilia Rx 125 jest takim słabym motocyklem. Silnik Rotaxa o mocy 34KM lekka i wytrzymała rama, zawieszenia upside-down o pokaźnym skoku i dużej średnicy. Lepiej żeby kolega kupił Aprilię Rx 125 tym bardziej po tuningu na 160 niż Yamahę dt 125r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na exc nie mam hajsu (co nie oznacza ze nie bede mial hajsu na utrzymanie rx) chodzi mi głownie o rx 160 a to juz troszke kucy ma.z tego co mi pisali specjalisci to zawiasu tez ma nawet nawet.rozmawialem z kristim-rx125 ktory ma rx 160 i ktm i jest bardzo zadowolony z rx mowi ze to dobry sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu na torze sie da katać nie tylko crossem albo typowym wyczynem :lol: . Da sie latac wszystkim. Przeciez ludzie kiedys katali na CZ'ach, a przeciez przez te kilka(naście) lat hopy nie urosły (stwierdzenie taty Lucasa) . Wiadomo bardziej komfortowo bedzie na jakiejs YZ, ale na RX'ie napewno juz sie wyszalejesz. Ba, nawet na DT, TS czy TW juz mozna poszalec na torze. Pomijam juz to ze RX160cc dysponuje moca zblizona do EXC125...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...