Skocz do zawartości

Yamaha Virago 535- potrzebne materiały !


kidlerek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!

Niedawno stałem sie posiadaczem Yamahy Virago 535.Chcąc zaoszczędzić trochę grosza(biedny studencina) chciałem dokonać podstawowych czynności przeglądowych motocykla: jak wymiana oleju,filtra oleju, powietrza ,....itd.

Ale niestety nigdzie nie moge znaleźć materiałów.Konkretnie jakiś fotek rysunków technicznych,

nie wiem co mi można odkręcić, a czego lepiej samemu nie ruszać, tylko zostawić serwisowi.

 

Za wszelkie info z góry Wam dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja tez mam Virówke 535 i też tego wszystkiego szukałem i wiem co to znaczy. A, że mam na CD: KsiążkęSerwisową (po niem), Instrukcję obsługi i fiszki to bardzo chętnie pomogę :banghead: Wyślij maila to uzgodnimy jak Ci to wyślę, bo mail nie wchodzi w grę, bo mam modemik.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Oczywiście my - posiadacze viagry 535 powinnismy sie szczegolnie laczyc,

dlatego chce Ci pomoc.

 

Sprawa wyglada tak: mam książkęserwisową, instrukcje i fiszki - wszystko

na CD. To dosc sporo zajmuje, dlatego nie ma mowy o przeslaniu przez mail.

Dlatego proponuje wyslanie Ci tego wszystkiego na CD (Poczta). Mysle, że

chociaz koszty przesylki mozesz zwrocic...

 

Proponuje symboliczne 10zł (bo wysle to priorytetem poleconym to wyjdzie

ok 7zł).

 

Nie chce na Tobie nic zarobic, nie taki jest cel tego forum tylko wzajemna

pomoc.

 

Odpisz co o tym sądzisz.

 

Acha - zapomniałbym - mam jeszcze kilka naprawde ciekawych rzeczy o

vitówce - porównania, artykuly its. też Ci wysle.

 

Pozdro

 

Możesz zobaczyć nową wiadomość klikając na poniższy odnośnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witka!

Niedawno stałem sie posiadaczem Yamahy Virago 535.Chcąc zaoszczędzić trochę grosza(biedny studencina) chciałem dokonać podstawowych czynności przeglądowych motocykla: jak wymiana oleju,filtra oleju, powietrza ,....itd.

Ale niestety nigdzie nie moge znaleźć materiałów.Konkretnie jakiś fotek rysunków technicznych,

nie wiem co mi można odkręcić, a czego lepiej samemu nie ruszać, tylko zostawić serwisowi.

Za wszelkie info z góry Wam dzięki.

 

 

Czesc Kidlerek tez jestem z Częstochowy i tez posiadam Virago 535 .Mozemy pogadac jesli chcesz lub sie gdzies wybrac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niewielkie materjały o virago 535 ale w wersji po angielsku. Jeżeli ktoś ma chęć to mogę się podzielić, prześlę plik. Ja posiadam hondę ntv650 deawille i terz potrzebuję instrukcji.

Edytowane przez otek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...