Skocz do zawartości

Kupno Yamahy DT 80


motokrosik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem nowym uzytkownikiem forum. Mam pytanie czy warto kupic Yamahe DT 80 zarejestrowana na motorower (na 50 cm3)

Jezeli ktos posiada jakiekolwiek filmiki z ta yamaha (najlepiej z roku 1993) to niech pisze na [email protected]

Jak wiecie to napiszcie jaka Yamaha DT 80 z 1993 osiaga predkosc.

 

Z góry dzieki PoZdro motokrosik 8)

 

PS Chodzi mi o takie cos:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=51879399

o kupno za 2000zl. czy oplaca sie ?

Nara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na remoncik wydasz okolo 500zł a więc za 2500 będziesz miał DT80 na motorower !!!! Moim zdaniem opłaca się, tym bardziej że DT80 to na serio fajne fury. A co do prędkości DTka to wydaje mi się że V-max okolo 110kmh. moim zdaniem warto !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kupił sobie Honde MTX 80. Dal za nią 500zł...wiedziała ze jest do remontu ale nie aż tak bardzo. Okazało się tak jak mówił fik554 ze jest to skarbonka bez dna. Za remont dał 2000zł z hakiem i jeszcze trzeba zarejestrować sprzęt...Więc czy warto czy nie to sam oceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chce kupić jakieś enduro ( moje pierwsze ) też myślałem nat Dt a wy co możecie polecieć ? I jeszcze jedno pytanie ile czeba dać za zarejestrowaną DT 80 taką zeby nie trzeba było duzo dokładać do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za remont dał 2000zł z hakiem

To o nim swiadczy :lol:

Eeee, chyba nie warto.... duży przebieg, bardzo duży.

Wg. mnie jedna moze miec 20000km bez zmiany plynow i niczego i moze byc skatana ze ledwo jedzie, a inna moze miec 80000km robione 4 remonty, plyny wymieniane systematycznie i bedzie w idealnym stanie! Pozatym moja Dt125 ma niby 66000km przebiegu co jest wg. mnie absoltuna bzdura zwazajac na stan silnika (brak jakich kolwiek luzow) oraz stan wizualny. Obstawiam zmiane zegarów, albo probe przekrecenia licznika (niestety w druga strone), gdyz na aukcji podano przebieg około 15000km. AHa nawet tlok mialem nominalny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, ze dowiadywalem sie o tym motocyklu co byl w pierwszy poscie jako link... koles sprowadzil z niemiec, przygotowany do rejestracji na 50 ccm (na breifie odpowiednie wpisy itp), a cene mozna wynegocjowac do 1800 bo mi sie tyle udalo ;) Dodam jeszcze ze podobno stan bardzo dobry a silnik byl robiony - jakies tam rachunki ma.. wiec wg mnie dobra popozycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...