Skocz do zawartości

Jak zdać egzamin? Jakie rady?


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

testy - dajcie spokój BAZY tj. te książeczki ze wszytkimi pytaniami są najlepsze :D

 

- zrobisz dwa razy baze i zdasz za 1szym

 

- bo wiesz że nic cie nie zaskoczy(bo wszytskie przeanalizowałes), bynajmniej ja tak zrobiłem zarówno kat. B jak i A

 

a jutro juz kat A praktyka o 9 - dziś to jak kłębek nerwów jestem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro juz kat A praktyka o 9 - dziś to jak kłębek nerwów jestem

pochwal sie jak poszlo jak zajedziesz przed kompa !

 

a co do testow to ja mialem na jakies plycie i podczas nauki (B) przelecialem 3 razy cala baze 476 chyba pytan, a jak wlaczylem testy te pojawialy sie pytania, ktorych w bazie nie bylo :D na ogol z pierwszej pomocy ! no i w osrodku tez dostalem jedno pytanie ktorego nigdy na oczy nie widzialem :banghead: mialem 2 bledy, wiec uwazajcie na mnie na drogach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to ZDAŁEM :D

 

- było nas 5ciu :banghead: zdało 4rech jeden oblał na miescie - ale nie znał trasy nie był z radomia i kurcze sie stresował chłopak -za bardzo, nerwy go zjadły na 1szym skrzyżowaniu :(

 

ja jako mister Świerczyński byłem ostani :P wiec na placyku dostałem gorące moto :banghead: - siadłem pojechałem na tą 8mke noi robie ja robie - straciłem w polowie rachube uppss :lol: i co dalej smigam i smigam. Nagle instruktor - no juz wystarczy to zjeżdżam. Gość do mnie " wiesz ile razy zrobiłeś tą 8mke ?" a ja ze napewno wiecej niz 5 razy " tak 8razy" no w szoku byłem :evil: bałem sie ze zamało i wolałem zrobic wiecej :)

 

potem na miasto - jak to miasto FORMALNOSĆ dla mnie - bynajmniej

 

MOJĄ zmora był plac a przedewszystkim 8MKA to samo było z kat B jak juz zdałem plac byłem wiecej niż pewnien ze mam egzamin ZALICZONY:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gn 250 - a uczyłem sie na cm 125 całkiem inna bajka - cos w niej jest jeżeli WSZYSCY sie obawiają :D

 

niestety tam nie ma miejsca na POMYŁKE za MAŁO miejsca nie możesz odkrecic gazu ( bynajmniej u nas bo łanuchowi duzo nie brakuje zeby sie po ziemi tarzał :lol: ) i kazde dodanie gazu = dosc mocne szarpniecie

 

całą 8mke podobie jak reszta dzisiejszych kursantów robilismy na 1dynce bez gazu :banghead: dwóch wyleciało bo dodali ale są 2 próby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jak sie zdawalo 8 na mz 251 to na jedynce i minimalnie gazem sie podciagalo ! natomiast teraz wprowadzili jakies szajsy TAJFUNY - motor porazka ! na 2 trza, bo na jedynce jest cholernie ciezko ! no i w tym przypadku sprzeglo-gaz !

 

Gratulacje swiru ! cio teraz planujesz :twisted: ? czy masz juz jakies moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz:

 

 

cio teraz planujesz  ? czy masz juz jakies moto ?

 

a co w podpisie pod POSTAMi masz :banghead:

 

kiedys w avatarze ... narazie BRAK kasy mnie ogranicza puki co SUZI zostaje - chciałbym coś w stylu bandit, hornet ale KASA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 8 robi się z gazem i sprzęgłem a nie na wolnych.

 

 

Dokładnie, 8 robię się na dwójce przy prędkości rzędu 30 kmh. Na półsprzęgle. Wtedy moto nie szarpie i nie ma mowy aby wyjechać po za linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...