Skocz do zawartości

Tor Crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

PatriX napisał:

A tak w ogóle to butki ALPINESTARS TECH są dobre i nikt temu nie zaprzeczy koleś  

 

Nie bawiłem sie z Tobą w piaskownicy więc niejestem Twój koleś.  

PatriX napisał:

Sam pewnie jeździsz w adidaskach  

 

Ja nie ale Ty tak co widac po fotach któree umieściłeś jakieś 10 min temu.

Ani nie miałbym zamiaru sie z Tobą"bawić" a co do adidasków to nie mam zastrzeżeń że w nich latam bo mnie nie stać (Ciebie może tak ale nie wszyscy mająkase) ... Ale ciesze się z tego co mam i nie narzekam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatriX napisał:

A tak w ogóle to butki ALPINESTARS TECH są dobre i nikt temu nie zaprzeczy koleś  

 

Nie bawiłem sie z Tobą w piaskownicy więc niejestem Twój koleś.  

PatriX napisał:

Sam pewnie jeździsz w adidaskach  

 

Ja nie ale Ty tak co widac po fotach któree umieściłeś jakieś 10 min temu.

Ani nie miałbym zamiaru sie z Tobą"bawić" a co do adidasków to nie mam zastrzeżeń że w nich latam bo mnie nie stać (Ciebie może tak ale nie wszyscy mająkase) ... Ale ciesze się z tego co mam i nie narzekam :!:

 

Hehehe.

Jak się nie ma kasy, to się kupuje chociaż glany, a nie zasuwa w adidaskach :!:

Ale twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.  

Jak się nie ma kasy, to się kupuje chociaż glany, a nie zasuwa w adidaskach  

Ale twój wybór.

Jak sobie lajtowo lata, rekreacyjne po lesie to po co mu buty? Chociaz nie sadze zeby tak katał.... Ja jak Dt docieralem powolutku to nie bylo sensu zakladac butow. Bardziej mnie zadziwil brak kasku na hopce :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik .... niechce kwestionowac tego co powiedziales ... Ale ich klutnia to "pikuś" w porównaniu do innych "konwersacji" ale nie o tym ten temt panowie

Nop ale dzial Enduro jest na troche wyzszym poziomie od motorowerow i tu nie powinno byc tematow w stylu jak wyregulowac hamulec w romecie, a klotni tym bardziej.

Albo będzie mi tu spokój albo zaraz parę osób zrobo sobie przerwę od forum!  

pzdr

Jezeli to sie tyczy mojego posta to sorki! Nie chcialem nikogo urazic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ dajcie spokoj i spojrzcie na topic bo juz kazdy zapomnial czego sie tyczy jest w sumie 40 repostow w tym 13 jest na temat a reszta....????

Wracajac do tematu ShurikeN to sie bardzo ciesze ze nie daleko mnie jest tor za 2 tygodnie wpadne do myszkowa to moze polatam tylko jak mzoesz to napisz gdzie dokladnie jest ten tor ???Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mówię ogólnie! Do nikogo personalnie!

Musimy sami zrobić nieco porządku w tym dziale, bo zdołował.

Więc starjcie się trzymać poziom, ja nie chcę nikogo karać, ale jak będę musiał, to bez skrupułów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...