Skocz do zawartości

hanbary polisport


Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłem na bajzlu i oglądałem acerbisa z listwą to jeden koleś pokazywał mi taki kpl. gdzie były dwa mocowania, do kiery zwykłej i szerokiej.

Ale większość które widziałem miały tylko standartowe mocowania.

 

Kupiłem na bajzlu handbary z listwą, nie są to jakieś markówki ale wyglądają solidnie.

Listwa ma ok. 1 cm a i plastik jest solidny, wszędzie kosztowały 190 zł. wyrwałem je za 150.

Ciekawostką jest to że są przezroczyste, widzieliście już coś takiego bo ja pierwszy raz?

Kształt mają całkiem ciekawy nie odbiegają wdziękiem od acerbisów czy ufo, pierwsze glebowanie już zaliczyły i nie mają nawet ryski mam nadzieję że dalej będą się tak sprawować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ostatnim SM jest artykuł o pierwszej rundzie mistrzostw Europy w enduro.Nijaki Michał Szuster musiał wycofac sie z zawodow poniewaz połamał sobie jedna z kostek prawej dłoni.Jak?!A no tak ze zachaczałz 5 razy o paliki wyznaczające trase i w skutek tych uderzen doznał kontuzji.Ze zdjec wynika ze miał listki a nie handbary...to chyba nie pozostawia wiele do myslenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjec wynika ze miał listki a nie handbary...to chyba nie pozostawia wiele do myslenia

Ja jak kupiłem moto to odrazu miałem pełne handbary polisporta, ale gdybym ich nie miał, to w ogóle nie myślał bym o listkach, co z tego że nie krępują ruchów tak jak handbary(chociaż tego nie odczuwam). One się nadają na lajtowe gałęzie! Może w MX jest inaczej ale do Enduro handbary wydają mi się lepszym rozwiązaniem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...