Skocz do zawartości

Kolejny motocyklista odszedł.


Husky_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety tak bywa i nic sie nie da zrobic. Husky ty go znałeś??

No nie ;) nie stety tak bywa :!: ,gówno prawda ;) .Słyszałem jak przelatywał jeden ryk :!: i słyszałem jak przyj**ał :P .Straszny pusty dźwięk -nie miałem pojęcia że to właśnie to moto).Jak ktoś tak zapierd**la ulicą :P gdzie co 300-400m są światła a Radzymińska nie należy do super dróg i ma kupę miejsc gdzie ślepi włączają się do ruchu bez ustąpienia pierwszeństwa to nie ma się co dziwić że z dnia na dzień jest nas coraz mniej.Nie jest to pierwszy i zapewne ostatni wypadek w tym miejscu.Sam miałem tam właśnie kilka lat temu identyczny tylko że puchą,Wnioski z tego zdarzenia wyciągnąłem....Jest to smutne,ale głupich nie sieją...Moja mama zadzwoniła do mnie zapłakana czy to czasem aby nie ja i nie mogła dość do siebie przez kilka godzin :) .Kur**a i oczywiście motocykliści dostają po dupie znów przez takich bez mózgów....

Wyjeżdżasz w drogę nie zapomnij o rozwadze i rozumie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski z tego zdarzenia wyciągnąłem....

tak tylko że niektórzy nie zdąrzą tych wniosków w ciągu życia wyciągnąć

Kur**a i oczywiście motocykliści dostają po dupie znów przez takich bez mózgów....

noi dobrze, bardzo dużo motocyklistów za dużo sobie pozwala podczas jazdy, jakto mówie "1 i pi*da" ryk i mnie nie ma. To normalne przeciez.

no cuż, za mądre to to nie jest, ale to jest wlasnie wolnosc na motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem skutki tego wypadku.Przerażające !!!!!!!!!!!!

Motocykla nie dało się zidentyfikować,samochód Toyota Avensis wygięta w pół....uderzenie było centralnie po środku.Wszystkie airbagi odpalone.Samochód także troszkę się podpiekł! Tragedia.Słyszałem jak jechał ten ex-biker.........ryk silnika i w chwilę później cisza jakby nożem ciachnął.......następny poszedł na spotkanie ze św.Piotrem.

Nie wiem co stało się z ludźmi w katamaranie ale napewno odnieśli poważne obrażenia.

OPAMIĘTAJCIE się młodzieniaszkowie bo z roku na rok jest nas co raz mniej.

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak sie zapieprza po miescie, to trzeba sie liczyc z utrata zycia.

 

Sam jezdze szybko ale staram sie to robic na ulicach, na ktorych mam duze prawdopodobienstwo ze nic mi z boku nie wyskoczy.

 

Jak sie jezdzi na motocyklu to nie mozna zapomniec rozumu z chaty, bo mozg na ulicy kiepsko wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPAMIĘTAJCIE się młodzieniaszkowie bo z roku na rok jest nas co raz mniej.

Raczej wprost przeciwnie. Tych "młodzieniaszków" jest coraz więcej bo to teraz takie trendy posiadać 2oo. Laski można zarywać itp itd. Niestety często umiejętności nie idą w parze z ilością posiadanych KM, dlatego dochodzi do tragicznych wypadków.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co stało się z ludźmi w katamaranie ale napewno odnieśli poważne obrażenia.

 

A o tym to już nikt nie myśli? Jak ktoś głupi jest i chce sie zabic to jego sprawa, ale czemu przez czyjąś głupotę mają ciepieć inni. A gdyby to nie był samochód tylko dziecko na przejsciu? NIe ma sie co potem dziwic ze motocyklisci postrzegani są jako "dawcy". No bo jak inaczej. Tylko ze ta opinia uderza także w porządnych motocyklistów ktorzy w życiu nie zrobili krzywdy sobie, motocyklowi a tym bardziej innym.

Dlatego przedtem nazwałem to naturalną selekcją. I prosze wybaczyc jesli kogos obraże, bo byc może (na pewno) był to czyjś znajomy, syn, przyjaciel itp i jest to dla takich osób niewyobrażalna tragedia, ale jak dla mnie (proszę wybaczyć) - jednego głupka mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż powiedzieć, przez takich debili sam kilka razy byłem obrażany i podejmowano próby eliminacji na drodze przez kierowców puszek, pomimi że marudą raczej nie szaleje.

Powiem tylko jedno: będą tanie cześći na rynku wtórnym, jeśli coś się nie zwęgliło, i z tego się trzeba cieszyć.

Pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...