Skocz do zawartości

Yamaha dt 80 LC II 1994 r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem sobie Yamahe dt LCII80 1994r.dzisiaj testowałem i zauważyłem,ze trochę "kopci"przy ostrym przyspieszaniu.Max prędkośc to 75 km/h.Mam również pytanie do części gdyż muszę wymienić ten elektroniczny wsuwak stopu,który łączy się z stópką od hamowania(łączą się prętem-daje sygnał swiatłem,że się hamujetaki "wysuwak"z taka jakby małą fajką)-mam nadzieje ,ze wiecie o co chodzi;-) gdzie to kupić na stronie internetowej lub w Gdańsku-Bydgoszcz.Jak ustawić obroty bo coś przy pohylaniu się zmieniają;-(Czy lusterko od simsona bedzie pasowało do Yamahy dt.?Musze kupic bo nie ma:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wymienić ten elektroniczny wsuwak stopu' date='który łączy się z stópką od hamowania(łączą się prętem-daje sygnał swiatłem,że się hamujetaki "wysuwak"z taka jakby małą fajką)-mam nadzieje ,ze wiecie o co chodzi;-) [/quote']

 

 

Czujnik stopu :banghead: Ale gdzie to kupić to nie wiem :roll:

 

Ps. Gratulacje maszyny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41000 km,stan ok pomalowane były tylko te osłony boczne reszta orginał lakier.trochę elektronika jest do naprawy-właśnie ładuje akumulator.Dałem za nią 2500zł -sprowadzona z Niemiec pełna dokumentacja-niestety wałek z przerejestoraniem na 50ccm nie przeszedł na granicy wbite 80 (motor);-( wiec musiałem dzisiaj zarejestrować jako motor koszt 680 zł.Pozdrawiam.A dlaczego moja DT idzie tylko 75 km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Co mam zrobić aby szła szybciej?quote] wybebeszyc dyfuzor i kolanko<z tego co słyszałem> i kupic tłumik od crossa 125 albo zrobic sobie samemu przelotowy :banghead: I zrobic cos z CDI ale tego to sam nie wiem jak zrobic :( a na forum nie znalazłem :D !! :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatriX masz jakis tuning?Czy co?Co mam zrobić aby szła szybciej? Dlaczego kopci przy ostrym przyspieszaniu?;-)pozdro!:-)
a wiec juz ci mowie co masz zrobic zeby szla szybciej.odkrec gruche (dyfuzor,kolanko mowia na to roznie) potnij ja gumowką lub brzeszczotem chociaz jest to wiecej roboty ale bedzie dokladniej.wyciagnij ze srodka metalowa siatke (jest jej chyba z 4 warstwy) oraz taka jadną kryze obetnij.cdi bedziesz mial napisane jak zrobic w glownym temacie o dt zalozonym przeze mnie.Przy gazniku masz takie 2 lipne sruby ktore sa przykrecone po przeciwnych stronach takie jakgy...grzybki :banghead: je jak odkrecisz i dwie zwykle 10 nakretki bedziesz mial taka plytke,taka zwezke i ja wyciągnij.Aha gruche mozna popawac migomatem (chociaz ja pospawalem zwykla spawarka) i koniecznie dokup sobie koncowke od 80-125 crossa.Jak nie masz hajsu za duzo to obetnij stara gdzies tak o 8 cm.Jakbym cos zle napisal to spece mnie poprawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tu mecze z opisaniem blokad a ty nawet nie podziekujesz :cry: :banghead: www.larsson.pl , www.allegro.pl przedewszystkim.mixol?hmmm niepolecam.lepiej kup jakis dobry olej i napraw dozownik wtedy masz problem kopcenia z głowy.czyli np. na 5 litrow wlewasz 5 nakrętek?nie za duzo? 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...