Skocz do zawartości

DUŻE CRUISERY który wybrac???


Wiśnia Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ty w swoim mozesz miec nawet zasysacz pierdow

ja mowilem o vtx 1300 ze ma gaznik

a vtx 1800 to wiadomo ze ma wtrysk

 

Widzę, że się urażona duma odezwała... Coż można i tak, a akurat w swoim mam wszystko co mi potrzeba...

Trochę tym swoim jednym zdaniem na temat wtrysku nie nadążyłeś za dyskusją ale to szczegół ale jeśli Cię moja żartobliwa uwaga zabolała to sorry.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakreciliscie mnie na tego 1800 i znalazlem jeszcze cos takiego: http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M281946 tylko co totym razem jest PowerCommander, jak juz pisalem jestem zielony jak owoce kiwi (tak Haniu, to te z ktorych sie robi paste do butow;)) :notworthy: moze ktos zna tego sprzeta bo wybrac sie w zachodniopomorskie z wawki to juz kawal drogi dla poczatkujacego Aniola Piekiel :(

blizej mam do tego: http://motoallegro.pl/item134739571_honda_vtx_1800.html i bede go w weekend ogladal, a cena jakby sie chlopaki umowili, a podobno zmowy cenowe sa zabronione :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wszystko co ma areograf musialo byc rozpieprzone / porysowane / wgniecione itd wiec sie prz ygladnij dokladnie bo jak dla mnie to paskudna ta vtx 1800 podoba mi sie wersja retro jedynie

Zgadzam się z tobą ,może akurat nie w tym że są porysowane i wgniecione ale psują wygląd motoru .To tak jak z kobietą która przesadzi z makijażem a daje to odwrotny skutek.Wolnoć Tomku w swoim domku.

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dyskusji o przeszłości sprzętów z areografem nie wracam, bo już kiedyś wyraziłem swoje zdanie. Ogladałem wiele cruiserów ozdabianych i wiekszość uznałem za oszpecone. Jak ładna kobieta z tatuażem od partacza. Dwa mnie urzekły - Triumph Rockett i Wild Star w płomieniach (były na allegro). Te były z gustem, a płomienie w czerni/czerwieni. tak, to było to.

p.s. chyba spamujemy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym malowaniem :icon_razz: tak wogole, bo nie mysle o aerografie,ktory tez mnie nie przekonuje

ja generalnie wymarzylem sobie czarne moto, a najlepiej czarne matowe ;) i z firmowych DUZTCH CRIUSEROW (aby nawiazac do tematu;)) to tylko Nightrod Special ma to malowanie (chyba ze o czyms nie wiem), ale jak widac probowalem i nie dokonca mnie przekonal, nie ta pozycja, czeba by zmieniac kiere, a wtedy pewnie stracilby linie :icon_twisted:

czy ktos naprawde profesjonalnie maluje?, szczegolnie w wawce i jaki jest to rzad wielkosci??, bo wydawaloby sie ze wiele do malowania to tu nie ma,ale ja sie tam nie znam :D

 

ale narobilem bledow w DUZYCH CRUISERACH ;) ale pisze szybko bo blueconnect mi caly czas zrywa polaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...