Skocz do zawartości

Kiera wysoka -srednia - niska a teren lub asfalt


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanko jakie kierownice uzywa sie w enduro ja po glebie musialem zmienic swoja bo byla podgieta mialem wysokosc 10 cm kupilem 12 bo innej nie moglem dostac :/ na asfalcie jest bardziej komfortowo bo plecy proste ale w terenie wydaje sie ze bedzie utrudnieniem a jak wy sadzicie jaka lepiej uzywac :?: , cholera ledwo mi linki sprzegla starczylo :/ bo kiera i wyzsza i szersza

 

orginalnie kawa ma 10 cm wysokosci mialem chyba 8 i nie pasowala ociarala by o zbiornik :/

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt ale jakos dziwnie sie tera lata troszke te linki mam naprezone wolal bym wrocic do orginalnej 10 moze przy okazji kupie jakas firmowa renthala

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniłem na nową kiere i muszę przyznać że rewelacyjnie jeździ mi się na stojąco. Wysokościowo wydaje się identyczna jak poprzednia, ale odczówam znaczną różnicę, może ma bardziej zadarte końcówki.

Kiera jest szeroka ale poza dobrym prowadzeniem ma to też swoje wady ponieważ już kilka razy zdażyło mi się zawadzić nią o jakieś drzewo.

Z tego powodu wymieniałem poprzednią kierownicę , przychaczyłem drzewo przy dużej prędkości.

Ja zaliczyłem solidną glebę a kiera do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może przy okazji ktos napisze, jak ustawic kierownice (chodzi o kat nachylenia). domyslam sie, ze decyduje o tym miedzy innymi wzrost kierowcy. a moze cos jeszcze?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dobre pytanie :banghead: ja mam obecnie dosc pionowo mam ok 180 cm wzrostu

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiam tak aby było mi wygodnie, czyli nie zbyt blisko baku bo ręce są wtedy mocno zgięte w łokciach i kiera może zawadzać o zbiornik ale też nie za daleko aby nie były ręce proste w łokciach bo wtedy kiepsko się manewruję.

Najlepiej poprubować jak komu pasuje, przecież zawszę można poluzować te cztery śruby i przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie , tez mam dylemat z wyborem kierownicy. Zastanawiam sie glownie nad zwyklym Renthalem 22 mm, albo mysle poczekac troche i kupic grubego Reikona z adapterami. Czym wyzsza tym napewno lepsza, oczywiscie w granicach rozsadku :-) napewno sie latwiej motocykl podnosi itp, przynajmniej ja mam takie wrazenie porownujac moto kumpla , a moj z seryjna tandetna yamahowska kielnia. Jednak u mnie decydujacym czynnikiem bedzie szerokosc, gdyz musze dobrac taka, zeby mi weszla przez boczne drzwi do garazu, bo nie chce mi sie samochodow za kazdym razem wyprowadzac. Takze szukam czegos dokladnie w okolicy 800 mm i tylko taka moge kupic. Bo juz 830 bedzie za szeroka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...