Skocz do zawartości

Zobaczcie...:(


Mishel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

banda kretynów!

chodzą tylko - klate naprężą jak pawie a jak coś poważnego się dzieje to kretyni nie wiedzą co robić. nie twierdze że każdy strażnik jest idiotą - ale niestety w większości przypadków tak jest.

przecież z tymi kolesiami nie da sie pogadać. myśli że jak ma mundur to już jest WILEKI STRAŻNIK ŁOKER !!!!

a ludzkie życie, to co?ciary przechodzą mi po plecach.

pzdr dla wszystkich ludzkich ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie mialem taki przypadek, ze straz miejska mnie zlapala za jazde rowerem po chodniku dobre kilka lat temu...

 

po pierwsze stwierdzili, ze mam wystarczajaco lat, aby miec karte rowerowa, wiec powinienem ja miec i jezdzic po ulicach, a nie po chodnikach... (k... przeciez po chodniku jest o wiele bezpieczniej ! co im szkodzilo ? )

 

po drugie wlepili mi za to mandat 50 zl i jak spisywali wykroczenie to koles napisal, ze jechalem rowerem marki GIGANT... jak to zobaczylem to myslalem, ze zleje sie ze smiechu - oni nawet przeczytac GIANT nie umieli :mrgreen:

 

tacy to sa sluzbisci miasta ! obejrzcie sobie filmik - Straz Wiejska... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są niestey realia... Choć nie tylko w strży miejskiej...

Jak mnie niedawno karetka zbierała z wypadku(gdzie niestety spadł mi kask), to kołnierz dostałem dopiero w szpitalu... Mimo, że PGR mówił kolesiom, że powinni mi go po takim wypadku od razu zakładać...

 

A ze stażą Miejską, też nie raz miałem doczynienia... raz nawet chcieli mi na moto zakładać blokade, ale wymiękli jak się okazało, że nie pasuje ;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...