Skocz do zawartości

Pompowanie zawieszenie Kayaba


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie w manualu doczytalem sie ze standardowo zawieszenie w kawie powino wynosic 0 atmosfery jaki jest max dopuszczalny tego nie podali ale z tego co sie orientuje ok 0.8 -1 atmosfery obecnie jest napompowane ale nie wiem ile nie mam czym sprawdzic :roll: a na jedynym w okolicy CPN z kompresorem zegar jest tak dobity ze ciezko cos z niego odczytac a jak nawet to i tak pokazuje dziwne wartosci z tym ze ja w wiekszosci jezdze po asfalcie z urozmaiceniem szutrowymi i lesnymi drogami z predkoscia ok 40 km/h zostawic tak jak jest czy zrobic na 0 atmosfer duza jest roznica w pracy przed i po napompowaniu zawiechy :?:

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada nie używaj kompresora do pompowania zawiechy, tago powietrza w amorku jest naprawdę mało i ciśnienie rośnie momętalnie.

Jak wystrzelą ci uszczelniacze to będziesz miał kapcia a nie zawiechę.

Najlepsza jast pompka ręczna z zegarem pomiarowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mozna zakupic taki cisnieniomierz do kol, bodajze jak olej ORLENa kupisz do dostajesz nawet elektroniczny, a jak chcesz tylko cisnieniomierz to ja wiem... na stacjach szukaj, drogie to raczej nie jest, albo skocz do wulkanizacji tam maja cisnieniomierze i ci zmierza, tylko powiedz zeby ostroznie to robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...