Skocz do zawartości

Wartość BMW R 35 oraz Avo simsona 425 sport.


Złoty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mosliwosć kupna BMW R 35 os sąsiada u ktorego stoi juz od 20 lat w piwnicy.Sprzęt jest kompletny w 99% brakuje tylko orginalnych opon,i tylenj lampki.Ma wszystkie dokumenty.Koleś sie jeszcze zastanawia ja zajmuje sie bardziej nowszymi motocyklami ale coś takiego bym kupił zeby na zime porobić.Ile moge za coś takiego zapłacić sąsiadowi?? Powiedzialem mu 1000zł to nie za bardzo byl przekonany ale za 2000 jestem prawie pewien ze by oddał.A i jeszcze jest jeden sprzęcik,mianowicie Avo simson 425 sport z wozkiem bocznym Steib.Po kapitalce,zarejestrowany,opłacony.Niestety ktoś pożałował funduszy i pomalował go na czarno bez szparunkow ani łezki na baku.Koles chce za to 1200zl.Opłaca sie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja powiem że za BMW R35 za 2000zł (w miare kompletną + papier) opłaca się !!!!! Niema co się zastanawiać. W Łodzi to po 6 tys. takiechodzą jak nie więcej. To samo z AWO. Kumpel ostatnio sprzedał AWO 3 razy więcej wziął niż 1200zł i do tego bez kosza. Moim zdaniem jak najbardziej opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

 

Brac oba !!! jesli masz kase :!: Bedziesz sobie pomykał dwoma :mrgreen:

A jak sie którys sie znudzi to zawsze możesz sprzedac na 4um :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też niestety takie okazje mijają i to już wiele razy.

Złoty, będę na początku lipca w białej i chciałbym obejrzeć te sprzety.

W połowie lipca chce też łyknąć jakiegoś w miare rusa, pomyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMASZ!!!

AAAA rusków Ci unas dostatek okolo 15 czerwca bede miał dostawe tzn przywioza mi jakiegos uralca m-63 (podobno w orginale z przebiegiem 3 tys. km) oraz kasie tez w orginale podobno ideał.A jak sie nie bedzie podobało to sobie coś innego moze wybierzesz.Ja bym sie zamienic nawet mogl za cos bo swoja kawke sprzedaje :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...