Skocz do zawartości

Deska spadła z samochodu i zabiła mężczyznę


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eh, no wlasnie dlatego nie nawidze jezdzic za ciężarókami któe cos wiązą, zawsze sie bałem ze cos moze spasc z paki, np. jak gdzies jechalismy samochodem, a oni wiazą dajmy na to takie ogromne kawalki drewna , pnie, no i gosc przystartuje albo bedzie dziura, taki pien wypadnie z ciezarowki i tragedia.

zawsze sie czegos takiego balem a nie wiedzialem ze cos podobnego moglo miec miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0' date='5 litra jako amulet... [/quote']
Znaczy się' date=' obowiązkowo trzeba wozić flaszeczkę ze sobą [/quote']

:roll: no niezle niezle ;) chyba schowam dzisiaj pod siedzenie :P

 

(kurde wyslal bym wam foty kumpla samochodu, ale nie mam nigdzie miejsca na serwerze... chyba, ze ktosik moze mi podpowiedziec gdzie mozna sie zarejestrowac na dobrych warunkach - bez godzinnego/dziennego limitu ! moze byc platne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. dzisiaj jak z budy z Poznania katowicka wracalem to przed moja mapa napodkalem na tira wiozacego cale klody drzew...

- w pierwszej chwili chcialem sie do niego przykleic i wystartowac jak sie nadazy okazja (bylo ciasno i z naprzeciw rzad katamaranow)

- w drugiej chwili... wlasnie ten temat mi do glowy naszedl i hebel - trzymalem sie z 50 m za nim, az sie nie zwolni pasik lewy i mijalem go szybciutko, oraz jak najdalej !

- w trzeciej chwili mialem przed oczyma "Oszukac Przeznaczenie..." ale gdyby nie ten temat to bym nawet nie wpadl na to, ze moze byc nieciekawie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUZIPOWER co do katowickiej to ja jakies 2 lata tem jade sobie busem do szkoly i nagle autobus tak podskoczyl na maxa 8O Okazalo sie ze jakies debile jechaly troche przed autobusem i spadaly im z tira Suporeksy!!!! Masakra! Nie wyobrazam sobie jak by ktos wjechal na to samochodem (a ja to juz w ogole-podloga 8 cm od asfaltu :twisted: ) Kierowca busu ale sie wkuwil i zje*al tych roboli w Tirze i szli z buta zbierac towar! Jak widze takich ludzi to jestem za eutanazja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedena mozliwosc, mianowicie nakazac jazde w kasku wszystkim kierowcom katamaranow.

Ale tak powaznie, to prawdziwy dramat niestety takie i podobne sytuacje zdazaja sie bardzo czesto!!!

Sam kiedys bylem swiadkiem jak z tira odpadlo kolo i gosc w golfie za tirem dostal centralnie w szybe, cale szczescie skonczylo sie tylko na rozbitym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem troche przyjmniejszą przygodę z ładunkiem na ciężarówce....jechałem z mamą mostem grota za dużą ciężarówką wiozącą jabłka....ni stad ni z owąd klapa otworzyła się i jabłka wypłynęły na pół mostu ;) Niestety maska i światła zostały troche zmasakrowane....

Mam też mniej przyjemne przeżycia z ciężarówką. Jechałm także z mamą z pragi połódnie do mnie na zerań....Razem z ciężarówką staneliśmy na światłach (ona najbardziej z lewej my na pasie obok). Jedziemy jedziemy a ty się okazuje że pas ciężarówki przechodzi w nasz :P wiec łup....to były sekundy jak zostaliśmy wepchnięci pod ciężarówkę i po chwili wypluci na bok na latarnię....na szęście nikomu nic się nie stało ale nasze Daihatsu poszłu na złom....Kierowca ciężarówki nie chciał się przyznac do winy mimo zeznań świadków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...