Skocz do zawartości

Enduro Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy koło lotniska też, ale w Trestnie przy wylocie na Oławę, m.in. kumpel Koniu robi taki tor, że mucha nie siada!!! :)

 

 

Gdzie dokładnie w Trestnie ten tor powstaje? W którym miejscu?

Hehe... Ja obeznany w tym temacie więc odpowiem:)

Tor znajduję za Opatowicami( z centrum jedzie sie ulicą Na Grobli). Ogólnie tor jest wyczesany w kosmos. Robi go mój kumpel, który jezdzi na EXC450. Składka wynosi 100zł dla tych którzy by chcieli się tam często zjawiać(koszty budowy). Cały tor składa się z 3 duuuużych hopek mnóstwa zakrętów gdzie na każdych będzie banda oraz w planach jest budowa tzw. "tarki". Ja mam do tego toru bardzo blisko....(15min rowerem, jak wiadomo motorem jeszcze szybciej...:banghead: ) .

 

PS. JEŚLI CHCECIE TO MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ GDZIEŚ NIEDALEKO OPATOWIC ew. BISKUPINA I RAZEM WYBRAĆ SIĘ NA TEN TOR!!! W poniedziałek kupuje nowego sprzęta(DR350) :crossy: . Tak więc jak coś to prosze o odp. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie za bardzo mi odpowiedziałeś, bo Trestno wiem, gdzie jest. W końcu moje rejony. Ale w samym Trestnie jak znaleźć ten tor?

http://img179.imageshack.us/img179/8259/tlv0.png

Tor jest zaznaczony czarną kropką. Najlepsza droga na ten tor jest zaznaczona strzałkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę, że wreszcie się przekonaliście do poligonu, kruszon :biggrin:

XXI Mercedes Truck Rally

13 - 14 PAŹDZIERNIKA 2006

 

http://www.wrobel.mercedes-benz.pl/mbl/start.jsp

Hehe... tak się składa, że startuje w tym rajdzie razem z Fik554 :bigrazz: i kilkoma innymi kumplami. Będzie jazda! ! ! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ano samemu lipa...

Ja teraz wyjeżdżam w lubuskie lasy i tam już mam moto - śmigam tam po bezdrożach wokół jezior, i wrócę dopiero za ok. 5 tygodni.. To jest koło Pszczewa, lasy, jeziora, szutry - to co najbardziej lubię...

 

Planuje wycieczkę tygodniową pod koniec sierpnia lub początek września na zasadzie: moto, śpiwór, daleko asfalt, ognisko, spanie pod drzewem, trasa na gps, wszędzie robale a woda tylko naturalna - pisałem o tym w innym poście...

Będę szukał chętnych na taką traskę ale na jakiś cięższych maszynach (ty masz taką), 2 ludzi jest już chętnych - zobaczymy czy to wyjdzie..Żadnego extreme tylko przeloty z biwaku na biwak a spanie i jedzenie w miejscach gdzie się stanie , na dziko...

Wiem, że to jest fajne bo konno tak jeździłem i na pewno konno jest trudniej...(bo bydle zawsze stajni szuka..( :) )

 

Odezwę się w sierpniu na forum, bo tam gdzie teraz jadę nie mam netu...Może będą chętni..

Edytowane przez ittmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zapisz mnie na liste... :D dokladnie o takie endurzenie mi chodzi...

ja na takiej zasadzie zchodzilem alpy,pireneje,tatry ....mapka,plecak,kuchenka i jechana...fajna sprawa!

Edytowane przez michur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...