Skocz do zawartości

Odblokowanie Jawki 50


bili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poszukaj na forum a znajdziesz :) ....

 

-To Tak kolanko ma wchodzić do tłumika nie więcej niż 3 cm

- Kruciec gaźnika powinien być rozwiercony na wymiar okna gaźnika ( zablokowany kruciec ma mały otwór jakieś 10 mm .....)

-Dysze sprawdź powinny być 68 i biegu jałowego 38

- zębatka przednia 12 zębów bo na 11 będzie wolna ....

 

 

Ale mi się wydaje coś że twoja jawka niejest zablokowana ......

 

pzodro :twisted:

 

 

cholera Aster mnie wyprzedził :twisted: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :) Cos w tym jest ( Napewno) Spróbuje dzisiaj co zrobic. Pewnie mocna to ona nie bedze po przebiegu 133541 km to chyba z niej duzo nie wycisne :( ( JAKA SZYBKA ODPOWIEDZ :lol: , JESTEM ZASKOCZONY :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest zablokowana... jak czyscilem wydch to rzeczywiscie to kolanko wchodzilo gleboko, a juz o kruccu gaznika nie wspomne :twisted: tylko nie wiem jak z dyszami. Zębatke mam z12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cylindrem to zależy na słuch możesz sprawdzić czy dzwoni i stuka mocno w cylindże .....bo jeżeli nie to wystarczyło by pierscionki zmienić ... najlepiej jakbyś ściągnął cylinder i sprawdził sam .... moja jawka szła przed odblokowaniem i małym czry mary 40 i ani więcej , ... a po 75 :twisted: ......

 

Ps: O widze że jesteś z Zielonej Góry :) heh to kołomnie może kiedyś się na trasie spotkamy :( :twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby sie ktoś pofatygować i zmierzyć całą długość kolanka wydechu od odblokowanej jawki ? Bo ja mam u siebie nowe i niewiem czy jest za długie, czy takie jak ma być. Na rysunku podaje wymiar o który mi chodzi.kolanko.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Ci teraz nie zmierze, ale napisze tak: skracalem kolanko w swojej, teraz kupilem nowe (stare powgniatane bylo) i jest troszke dluzsze, niz tamto po skroceniu. Roznica moze jakies 1,5-2cm.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok.27 cm' date=' ale nie zmierzę dokładnie, bo jest zamontowane.

Zablokowane ma ok. 33 cm.

Jak będziesz skracał to przymierz se, czy nie jest za któtkie, bo będzie klops.[/quote']

 

(a co za problem wymontować :P :lol: )

 

Twoja jawka musi być nieźle zajeżdżona :?

Przed odblokowywaniem zajmij się doprowadzeniem silnika do dobrego stanu (wtedy powinna ciągnąć jakieś 40-50) ;)

 

Pozdrawiam Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed odblokowywaniem zajmij się doprowadzeniem silnika do dobrego stanu (wtedy powinna ciągnąć jakieś 40-50)

 

Hmmmm.....Myśle że pujdzie szybciej. Z dobrym silnikiem postawię na 50-60 :]. oczywiście na porządnych częściach. Jak już będziesz zdejmował cylinder to wypoleruj kanału (nie na lustro) a także górę tłoka. Możesz tłok troszkę podciąć i wtedy to już zupełnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Cz. napisał:

U mnie jest ok.27 cm, ale nie zmierzę dokładnie, bo jest zamontowane.

Zablokowane ma ok. 33 cm.

Jak będziesz skracał to przymierz se, czy nie jest za któtkie, bo będzie klops.

 

 

(a co za problem wymontować )

 

Twoja jawka musi być nieźle zajeżdżona

Przed odblokowywaniem zajmij się doprowadzeniem silnika do dobrego stanu (wtedy powinna ciągnąć jakieś 40-50)

 

Pozdrawiam Filip

 

Sprostowanie.Chodzi o ogara 200, a pozatym nie chce mi się odkręcać tłumnika. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...