Skocz do zawartości

fotoradary łapiące motocyklistów


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widzialem jescze patent że np jak masz GDA 98761

to sciera sie farbe na G i wychdozi CDA 98761 - tez ladnie robi... lepiej niz naklejka

 

Sąsiad mi kiedyś patent pokazywał z czarną pastą do butów' date=' ze zmieniasz cyferki, np jak ja miałem DW 1103 to on z tego zrobił DW 4408, poprostu pasta do butów dorysowujesz brakującą część cyferki. Z bliska było widać, ale na fotkach nikt sie nie mógł kapnąć. A jak chcesz jechać legalnie to poprostu tą paste szmatą ścierasz. Podobny jest patent z Biała pasta do zębów, ale to jak ktoś jeszcze ma czarne tablice.[/quote']

 

Spoko tylko będziesz miał lipę jak cię zatrzymają i zobaczą że pozmieniałeś litery czy cyfry. Lepszy jest patent z balchą na zawiasach np.od szafki.

i co wtedy?

 

Jak jedziesz szybciej blacha wygona sie w gore od pedu powietrza :mrgreen:

 

 

No a jak sobie poscierasz farbe żeby np. z G zrobic C to się tak nie dojebia :) powiesz że jakieś gnojki Ci pomazały Ty czysciłeś i sie starło :( i wlasnie jedziesz po nową :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Albo też nie którzy wkładają tablice pod światło stopu tak że nie widać górnych znaków na tablicy rejestracyjnej.

 

albo nie zakładają jej wcale...

 

to są fotki MBS 2004 w Zabrzu...

 

R1 ma tak jak mówiłem pod stelażem (zdjęcie jest zrobione "od dołu" także tablicę widać dobrze' date=' ale jak się patrzy centralnie od tyłu to jej nie widać :)), pierwszy Gixer ma koło amora a drugi wcale nie ma...

 

[img']http://members.lycos.co.uk/cebik/000_0177.JPG[/img]

 

2.JPG

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

na żywo jeszcze fajniej...

 

zdjęcie tego tak nie oddaje, ale żałuję że nie zrobiłem tej R1 z boku bo super by to przedstawiało takie zamocowanie blachy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zagieta' date=' juz raz prostowalem na wyrazna prosbe policjanta ale faktycznie coraz wiecej ludzi ma nie zagiete[/quote']

 

Kiedyś policja mówiła że bedzie walczyć z motocyklistami o zagięte tablice i prawde mówiać udało im sie to po czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec teraz przykleiłem sobie z tył duzo okragła naklejke uniemożliwiajaca odczytanie numerów

...za podgiecie sie czepiali... a za ta naklejke nie ?

 

dobra i ta bede musial wpasc do ciebie zeby zobaczyc jak to wyglada... :)

 

to 3 razy sie nie zatrzymałem

nie ladnie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślcie myślcie dalej. Za niczytelną tablicę rejestracyjną dowód do wora i mandat. hehe

 

Ryzyko zawodowe :twisted:

 

Spoko tylko będziesz miał lipę jak cię zatrzymają i zobaczą że pozmieniałeś litery czy cyfry. Lepszy jest patent z balchą na zawiasach np.od szafki.

 

Jak z zawiasem?? Nie kumam jak to ma być zamocowane? I na jakiej zasadzie to działa? Moze jakies wytłumaczenie lub fotki. Bardzo jestem Ciekaw. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

działa to chyba tak... jak stoisz to "wisi" pionowo - jak jeździesz, jak wolno ruszasz to jeszcze nie ale jak odkręcasz to leży poziomo :(

 

0504291439553yx.jpg

 

0504291440125sx.jpg

 

można też się pobawić w siłowniki i jakąś tam instalację ale to wyższa szkołą jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...