Skocz do zawartości

fotoradary łapiące motocyklistów


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ma z tył zasłoniete numery-bo jak mnie zatrzymuja to nie sa wstanie spisac numerów wiec zadnego zdjecia i tak mi nie zrobia

troche nie kumam... - sprostujesz ?

 

Juz prostuje- kiedys zaginałem tablice ale czesto na parkingu glina sie dopierdalala - wiec teraz przykleiłem sobie z tył duzo okragła naklejke uniemożliwiajaca odczytanie numerów

 

Ps Ja napewno jestem utrapieniem drogówki - bo zawsze przekraczam predkośc i nigdy nie zatrzymuje sie do kontroli - jak ostatnio jechalem do poznania to 3 razy sie nie zatrzymałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec teraz przykleiłem sobie z tył duzo okragła naklejke uniemożliwiajaca odczytanie numerów

widzialem - działa :mrgreen:

 

widzialem jescze patent że np jak masz GDA 98761

to sciera sie farbe na G i wychdozi CDA 98761 - tez ladnie robi... :mrgreen: lepiej niz naklejka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem jescze patent że np jak masz GDA 98761

to sciera sie farbe na G i wychdozi CDA 98761 - tez ladnie robi... lepiej niz naklejka

 

Sąsiad mi kiedyś patent pokazywał z czarną pastą do butów, ze zmieniasz cyferki, np jak ja miałem DW 1103 to on z tego zrobił DW 4408, poprostu pasta do butów dorysowujesz brakującą część cyferki. Z bliska było widać, ale na fotkach nikt sie nie mógł kapnąć. A jak chcesz jechać legalnie to poprostu tą paste szmatą ścierasz. Podobny jest patent z Biała pasta do zębów, ale to jak ktoś jeszcze ma czarne tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem jescze patent że np jak masz GDA 98761

to sciera sie farbe na G i wychdozi CDA 98761 - tez ladnie robi... lepiej niz naklejka

 

Sąsiad mi kiedyś patent pokazywał z czarną pastą do butów' date=' ze zmieniasz cyferki, np jak ja miałem DW 1103 to on z tego zrobił DW 4408, poprostu pasta do butów dorysowujesz brakującą część cyferki. Z bliska było widać, ale na fotkach nikt sie nie mógł kapnąć. A jak chcesz jechać legalnie to poprostu tą paste szmatą ścierasz. Podobny jest patent z Biała pasta do zębów, ale to jak ktoś jeszcze ma czarne tablice.[/quote']

 

Spoko tylko będziesz miał lipę jak cię zatrzymają i zobaczą że pozmieniałeś litery czy cyfry. Lepszy jest patent z balchą na zawiasach np.od szafki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem jescze patent że np jak masz GDA 98761

to sciera sie farbe na G i wychdozi CDA 98761 - tez ladnie robi... lepiej niz naklejka

 

Sąsiad mi kiedyś patent pokazywał z czarną pastą do butów' date=' ze zmieniasz cyferki, np jak ja miałem DW 1103 to on z tego zrobił DW 4408, poprostu pasta do butów dorysowujesz brakującą część cyferki. Z bliska było widać, ale na fotkach nikt sie nie mógł kapnąć. A jak chcesz jechać legalnie to poprostu tą paste szmatą ścierasz. Podobny jest patent z Biała pasta do zębów, ale to jak ktoś jeszcze ma czarne tablice.[/quote']

 

Spoko tylko będziesz miał lipę jak cię zatrzymają i zobaczą że pozmieniałeś litery czy cyfry. Lepszy jest patent z balchą na zawiasach np.od szafki.

i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

najlepiej jak ktoś ma młodszą siostrę, to niech poprosi Ją o dużego liścia (którego np. suszyła w dużej książce na potrzeby szkolne) przyklei na blachę i już :)

 

Jak Gliny zatrzymają i zapytają to się mówi "O cholera! Listek się przykleił! Nie zauważyłem! ...

 

gorzej jak to będzie w zimę albo w lato jak liści nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda stare' date=' ale za to w temacie :) (zaczerpnięte z forum policyjnego) - http://www.ifp.pl/phpbb/viewtopic.php?t=77...li%B6ci&start=0

Nie no, ja przeczytalem

Moze kolczatka na takiego?
i mam ochote walnac autorke tego posta przez leb. Kolczatka.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

chłopaki już nie chcę zakładać nowego tematu, no chyba że był już taki...

 

jak jest u was z zaginaniem blach ? uważacie to za dobry pomysł na "wścibskie oczka Panów Policjantów" ?

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś częściej widziałe pogięte tablice. Tarez to myśle że sie zmieniło, nie podginają blach, ustwiają po kątem do patrzącego - w ten sposób słabo odczytać.

 

Teraz przecież jest na rynku foto blocker - niby cud techniki. Kumpel go kupił. Po popryskaniu na tablice po 3 dniach zchodzi, albo gdy pada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ostatnio jakoś mam przyjemnośc pooglądania zagiętych blach...

 

ale swoją drogą niektórzy montują np. na plastiku pod stelażem czyli centralnie nad tylnym kołem... albo wciskają pod sam amor... :(

 

widziałem wczoraj gościa na starym GSX-Fie co miał tablicę wygiętą na kształt litery V czyli praktycznie nic nie było widać :( :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...