Skocz do zawartości

Niedzielny seans :p


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj będą na torze w Łaszczynie chłopaki mówili że będą śmigać w niedziele o 12 więc się dzisiaj wybrałem swoją DT :) Byłem punktualnie o 12 ale jeszcze nikogo nie było ... Więc pośmigałem troche mojaDT po dwóch hopach ;) Całkiem fajnie :twisted: Qmple zjawili się dopiero przed 13 :/ Przyjechało dwóch gości jeden na YAMAHA YZ 250F a drugi na YAMAHA YZ 125 ... Zrobili dwa początkowe okrążenia i postanowili troche obkroić hopke łopatąbo źle się lądowało. Gdy skończyli qmpel co miał YZ 125 zatrzymał się na hopce poneważ dymiło się spod kolanka :) Co się okazał padł oring jak i u Hormona wczoraj. Wydaje mi się że ten tor jest za piaszczysty na te maszyny :/ Jest poprostu za miękki ... Co o tym sądzicie? A na koniec mi moto padł bo świeca poszła i mnie qmpel sqterkiem odcholował... W domciu zmiana świecy i wszystko gra ;) A wy co porabialiście? Maszyny się grzały? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec mi moto padł bo świeca poszła i mnie qmpel sqterkiem odcholował...

Nie wiem czy rozbierałeś boczki w Dt ale u mnie 2 sztukach był koło akumulatora taki mały zestawik narzędzi i swieca. Także moze to masz a jak nie to polecam sobie wozić chociaż swiece i klucz 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie się grzały bo mnie koledzy (duuuzo starsi;) ) zaprosili na takie festyn do łaszkowa jakiś i było nas tam 7 chyba i smiglismy na takim małym torze i takiego kolesia co już długo dość jeździ na RM 250 w miare młodym już objeżdżałem (a on smigał tak normalnie jak umie ;) )więc było ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stał w garażu :) ale bylem na zawodach w Lubaniu ponad 150 zawodników całkiem fajnie ale nie dla wszystkich bo chyba 4 zaodników ucierpiało dwóch połamał ręce jeden noge a czwarty chyba zwichnoł obojczyk nie było to za wesołe :? ale dobra organizacja zawodów staneła na wysokości zadania i wszysko dobrze sie skoniczyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...