Skocz do zawartości

sklad mieszanki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wyregulowalem gaznik i przykrecilem srube skladu mieszanki z 3,3/8 na 1,3/8 tak jak to pisze w ksiazce zrobilem to bo moto czasem kopcilo na czarno i ciezko palilo z kopceniem ustalo i ponad to zuwazylem ze wolniej schodzi z obrotow przed regulacja z kilku tys do 1.200 schodzil natychmiast a teraz mam jak w samochodzie tzn ok 1 - 2 s czy to normalne :?: (w sumie mi to pasi bo wczesniej kazda zmiana biegu i bylo szarpniercie chyba ze zmienialem ze sporszym gazem a teraz bez gazu i nic nie szarpie) a co za tym idzie pogorszylo sie hamowanie silnikiem ale lepiej przyspiesza :roll: :roll: a odpalanie ciagle takie nie mrawe musze go chwile pokrecic na rozruszniku :/ nie wiem co jest :/

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za mało mieszanki (za ubogo). Podkręć trochę więcej, na około 2 obroty, czy nawet chwilowo więcej i zobacz co będzie. Znajdź moment, gdzie motocykl będzie ładnie się wkręcał w dolnym zakresie i dośc szybko schodził. Sprawa prosta, bo jeden gar, zepsuć nic nie zepsujesz :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie chodzio mi o odpalanie bo z tym sa problemy ale niestety bez zmian :D :D

 

p.s jak sprawdzac poziom paliwa w ksiazce mam pokazane ze caly gaznik przechylony wtedy zaworek nie jest domkniety a poziom jest ok ale pisza ze sprawdza sie na zaworku zamknietym i plywaku opartym na zaworku a wtedy poziom jest za duzy moze miec to wplyw na to cholerne odpalanie ?? swieca ma miesiac a jej kolor i przerwa jest ok

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...