Skocz do zawartości

Tor Poznań - trening we wtorek 17-ego maja!


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ od dłuższego czasu sobie obiecuję, a na wtorek zapowiadają w miarę znośną pogodę, mam zamiar się tam wybrać tak ,aby na miejscu być o 15.00 i pojeździć do góra 17-ej (bo potem robi się "podobno" tłocznie). Czy ktoś z okolic Wawki nie wybrał by się? I czy będzie ktoś z okolic poznania? (Marco, Pablo ... )?

 

Planuję wyjechać rano z Wawki i mam nadzieję że tym razem dojadę, a nie jak dwa lata temu kiedy w rowie pod Skierniewicami skończyłem...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ale sie wszczeliles z terminem - akurat tez si ewybierem - mialem  juz byc w ten wtorek ale padalo - wiec do zobaczenia n atorze

 

Czyli się spotkamy we Wrześni i potem długa na tor? To zdzwonimy się w poniedziałek. Kto jeszcze?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ale sie wszczeliles z terminem - akurat tez si ewybierem - mialem  juz byc w ten wtorek ale padalo - wiec do zobaczenia n atorze

 

no umnie również trafione dokładnie tak samo jak u Pablo miałem byc teraz ale nie sprzyjała pogoda więc nastawiamy się z kumplami na teraz tj 17.05

faktycznie koło 17 robi się sporo ludzi ale nie ma regóły

ja zazwyczaj jestem koło 16 niestety praca no i mimo wszystko korki w mieście znacznie mnie mnie ograniczają

ja jak robi się za ciasno poprostu robie sobie przerwę już nie ściskam się na chama ze sportowcami raz dostałem nauczkę i już mi starczy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to beda treningi zaraz po MP wiec nie powinno byc az takiego tłoku bo zawodnicy odrazu po zawodach raczej nie beda trenowac-

Maniek - przyjezdzaj do Wrzesni okolo 14 bo wczesniej to ciezko bedzie mi sie z roboty urwac -( ale moze uda sie wczesniej ) i razem smigniemy na tor tak zeby byc na 15 i pośmigac jak jeszcze nie bedzie tłoku - namów jeszcze Marka moze tez pojedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem o 14.00 we Wrześni jak zwykle na stacji Shella - stamtąd lecimy na TOR. Z Marlewem może być trudno, bo ma straszny problem z urlopem!

 

Marco, jak będziesz na torze, to daj znać, to się wreszcie w realu spotkamy!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

widze ze wybieracie sie na tor poznan :(

coprwda moj moto stoi juz prawie 1,5 miecha w warsztacie :) ale moze jakos dotre na tor, studiuje w Poznaniu wiec chyba ne bedzie problemu...

Juz czuje jak zal bedzie serce sciskal jak bede patrzyl jak sobie smiagacie... ech ale jeszcze 2 tyg i tez wyjade :(

mam nadzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu można powiedziec tylko jedno za przeproszeniem

D U P A :)

ta pogoda już mnie do szału doprowadza

a byłem juz taki napalony

wstaje rano patrze w okno zachmurzone ale mówie nie jest źle bo nie pada włączam TV i widze że w W-wie urawnie chmury i już po humorze no i potem w robocie siedze i już kompletna dolina bo tez zaczęło ostro padać i jakoś nie widać końca :twisted:

 

PS

jakby co to na przyszły tydzień (24.05) póki co jestem nadal chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...