Skocz do zawartości

zgubiony kufer


Gość krzydyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzydyn

2 maja, jadąc ul.Radzymińską w kierunku centrum Wa-wy zgubiłem Kufer typu TopCase. Po minięciu kolejnych 2 "świateł" dał mi znać o tym fakci jakis kolega na moto. Wróciłem się - niestety po kufrze ani śladu.

Dokładnie taki jak pod linkiem:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=49939175

 

Być moze ktoś widzial lub znalazca jest uczciwy tylko nie wie jak sie skontaktować z włascicielem.....

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla picu kupuję się markowe rzeczy. Sam kupiłem tydzień temu kufer TopCase Kappa 42 l i stelaż(to samo co GIVI). Co do kufrów większość jest podobna - przynajmniej tak wyglądają. W przypadku stelaży jest przepaść. Te tańsze są ze zwykłych rurek (tak jak w Ogarze 205). Dopłacając 100 zł można kupić stelaż ze specjalnych profili, z odpowiedniego stopu, które są bardzo wytrzymałe i dotego kufer z tej samej firmy co gwarantuje stabilność połaczenia. Wczoraj wieczorem jechałem koło 200 i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzydyn

Stalaz sam zrobilem z profili alu i jest doskonaly.

Jak napisalem kufer sie wypial - jego plyta mocujaca zostala (przykrecona)

do mojego stalaza.

Markowe rzeczy tez moga miec wady.

Co do tego kufra - trudno ocenic po jednym przypadku co bylo nie tak.

Gdybym go znalazl - wtedy moze.....

 

Dzien wczesniej z tym samym kufrem jezdzilem 200 i nic.

Potem go zdjalem, zalozylem ponownie i ..... sie wypial.

 

Moim zdaniem trzeba dobrze kufer szarpnac po zapieciu zeby miec pwenosc ze sie nie odepnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...