Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

... kurcze jest jak jest nie ma miejsc nad SULEJOWSKIM jeziorem w tej miejscowości ale może w innej dookoła zalewu pełno tego typu miejsc :) to raz!!

 

a dwa :

 

to kolejne miejsce: MAZURY tam znów jest pełno jezior jedno obok drugiego i nad którymś napewno gdziescos sie znajdzie -aale na ten temat musi się wypowiedziec reszta uzytkowników

 

a tymczasem ja popatrze -mam wakacje wkoncu to podzwonie, popytam w innych miejscach nad w/w zalewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wczasy.ta.pl/owsosenka.html

http://wczasy.ta.pl/osirartorowek.html

 

w tym pierwszym bylem, srodek lasu do drogi asfalt jakies 400m. rzeczka i miejsce na ognisko w sam raz na mini spotkanie. Full nature( las, puszcza), ale i do sklepu dalego. Mi sie podobalo choc luxusow nie bylo. Moze podjade tam w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi miejsce generalnie jest obojętne. Chwilowo mam kłopoty z załatwieniem wolnego, ale coś wykombinuję. Muszę znaleźć chętnego na swoje miejsce i będzie git. Jutro dam znać ostatecznie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no i co wykrusza się ekipa jak przyszło co do czego :) czy mam nadzieję, że mi się tylko zdaje. Jak co to i tak w tamte okolice jadę w tym terminie do koleżanki w Bełchatowie.

 

swiruradom ma rację chociaz 10 osób i mozna o czyms rozmawiac, 10 pewnych osób. :?

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swir dzieki za PW ale jak juz pisalem przed koncem semestru nie da rady... nie ma takiej sily, a tymbardziej ze mieszkam 600 km od krakowa gdzie studiuje i zeby wpasc na weekendowy zlocik musialbym jechac 11h w pociagu, przesiadac sie na moto... potem jak na kazdym zlocie :) odpadlbym szybko i nieprzytomny po podrozy wrocilbym do Kraka... nie to zebym narzekal :(

 

w wakacje spoko... wtedy mozecie na mnie liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się pomieszało niestety, powiem tak: chciałbym przyjechać, ale nie wiem czy nie będę musiał iść do roboty. Nie zapisuję się na żadną listę. Jak przyjadę to będę. W moim przypadku może się okazać czy przyjadę nawet dzień przed. Najwyżej się kimnę na powietrzu:))).

 

I taki mam niesmak jak cholera. W naszym kraju to jest tak, że jak coś chcesz to musisz sobie żyły wyprówać:).A może wszędzie tak jest?

 

Dobra wracam do nauki na dzisiejsze zaliczenie z prawa gospodarczego...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, DrDredd, ja oczywiście, Boniek (osób dwie - jak mówił ) i agrzegorek - hmm to jest nas 6 osób ;)

 

jak napisał DrDredd - osobodoba 20 zeta :P + wyżywienie we własnym zakresie ;)

 

aaa ja jeszcze PW puszczałem do: Agghia - to raczej pewny zawodnik ale poczekajmy na jej odzew, Marianka oraz do blankaP ... zobaczymy co z nimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...