Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

to ja proponuje centralnie środek polski tj. patrzac na mape i wyliczając wyszedł mi ŚRODEK POLSKI w okolicy LUBIENIA KUJAWSKIEGO w okolicy WŁOCŁAWKA, KUTNA, KOŁA :) co wy na to ??

 

 

noi termin LIPIEC -SIERPIEN - do tego czasu moze uda mi sie uporać z chumorami mojej malutkiej ;)

 

tylko że ten LIPIEC-SIERPIEŃ to wakacje i cześć znas wybedzie nad morze czy jeszcze gdzie indziej np. jak nieoficjlne źródła mnie poinformowały użytkownik POOH nie wpadnie bo leci nad morze - ma nas w "dupie" woli wygrzewac sie na słońcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje centralnie środek polski tj. patrzac na mape i wyliczając wyszedł mi ŚRODEK POLSKI w okolicy LUBIENIA KUJAWSKIEGO w okolicy WŁOCŁAWKA, KUTNA, KOŁA :) co wy na to ??  

Akurat to są moje rejony. Na północ, północny-zachód od Koła, Konina jest full fajnych jezior gdzie można się zjechać i zrobić fajną imprezę. Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje to niech podaje. Coś się wybierze ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przyjadę w okolic eKutna czy Konina, tym bardziej jeśli są fajne jeziorka............tak atraska byłaby niezła. Co do terminu, bezpiecznie byłoby np. poczatek lipca, chyab jednak więcej ludzi wyjeżdża w sierpniu i po połowie lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM A MOZE BY TAK ZMIENIC NA PÓŁNOC może do pani POOH pojedziemy nad morze :)

 

BONIEK nie możesz miec za blisko to niesprawiedliwe ;) :o do KONINA masz 46 km +/- 10 - coś trzeba wymyślec ;)

 

 

dobra a teraz na poważnie jeżeli juz została rzucona propozycja SRODEK to niech tak zostanie - gdzie by nie pojechac jedni bedą mieli bliżej, drudzy dalej.

 

DOBRZE BONIEK gadasz jeziora sa - już ojciec mi wyłożył temat gdzie jakie ryby biorą nad ktore trzeba sie udac - nawet nie zdążylem mu powiedziec ze to ma byc spotkanie motocyklistów a nie zawody wędkarskie :( :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne domki sa w Belchatowie pod Lodzia.. naprawde niezle i niedrogie.. nie wiem jak wyglada sprawa w tzw. "wysokim sezonie". kolega dal mi namiar na domki w Ślesinie kolo Konina- domki w osrodku Gwarek czy cos w podobie.. :) jeszcze mialem gdzies namiar ale musze dobrze poszukac.. fajnie ze tyle osob jest chetnych.. jesli chodzi o termin to ja tez wolalbym w lipcu bosesyja ciezka mnie czeka i czasu moze nie byc.. takze lipiec.. szczegoly- pewnie sie ankietke zrobi i bedzie wszystko czarno na bialym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyemu ciagle ten srodek? Nie ma taryfy ulgowej dla żółtodziobów? Będę musiała zasuwać kilkaset kilometrów nad to wasze jeziorko :roll:

A znam ładne miejsce, gdzie jest i jeziorko(zalew) i góry...a to, że mam tam jakieś 15km, to już tylko szczegół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy by chcial blisko... a przeciez o to chodzi zeby jechac jak najdalej :-) to najlepsze w zlotach ze trzeba na nie jechac :D

 

oczywiscie tu wychodzi problem kasy na paliwo, wiec srodek Polski to najlepsze rozwiazanie bo wszyscy beda mieli tak samo daleko... chyba ze ustalimy liste osob, gdzie kto mieszka i wybierzemy jakies lepsze miejsce...

 

ja sie moge podpisac...

 

1. MrMax, Okonek (polnoc wlkp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BONIEK nie możesz miec za blisko to niesprawiedliwe :D  :o do KONINA masz 46 km +/- 10 - coś trzeba wymyślec ;) (...)

DOBRZE BONIEK gadasz jeziora sa - już ojciec mi wyłożył temat gdzie jakie ryby biorą nad ktore trzeba sie udac

Mam do Konina 30 km ;) Także niedaleko. A ryby tu biorą aż miło ;)

kolega dal mi namiar na domki w Ślesinie kolo Konina- domki w osrodku Gwarek czy cos w podobie..

Akurat w Ślesinie stoją domki mojego zakładu pracy, także mogę się dokładniej zorientować co i jak. Tylko, że we wakacje wszystko może być pozajmowane :/

 

Tak jeszcze myślałem gdzie imprezę by wcisnąć i wymyśliłem Jezioro Sulejowskie. Trochę bardziej na południe, ale ciągle praktycznie w centrum i świru miałby blisko z Radomia :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świru to tak mało smigał bo prawka nie miał wiec teraz bedzie chciał nakrecic troche KM wiec odległośc nie robi różnicy - kasa sie znajdzie zawsze - coś sie wymyśli ojcu pomoże :D:] - i BEDZIE GIT

 

MrMAX ma racje, zgadzam się z nim w 100% przecież chodzi oto żeby jazdy było duzo bo na tym chyba to polega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...