Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

lars -namów panne agghie (was dwoje z wawy ) to moze jeszcze aga (pooh) dołączy bo sama chyba sie boi :notworthy: jechać :notworthy:

 

WKLEJAM LISTE:

 

LISTA uczestników ZLOTU w KROŚCIENKU dnia 8-10 lipca

 

1. BlankaP

2. swiruradom

3. Boniek

4. DrDredd

5. MariankA

6. ruff (nie na 100% - jak narazie)

7. Lars ( pół na pół)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać Panie WR 0504 ?? :( Miłe, zaskakujące spotkanko u Pawła było, jeszcze do niego pewnie zajrze z łancuchem. To jak robimy motocyklom przeszczep??

Co do zlotu to postaram sie przyjechać, dawno nie byłem na forum i zaplanowałem coś innego, ale może sie wyrwe z kumplem i jego dziewczyną na GSX-F'ie.

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać Panie WR 0504 ??  Miłe, zaskakujące spotkanko u Pawła było, jeszcze do niego pewnie zajrze z łancuchem. To jak robimy motocyklom przeszczep??

 

a ta "szeroka droga" nie była taka jaką sobie wyobraziłes na marszałkowskiej gleba byla - ale nie gorźna - juz wszytsko oki :(

 

A co do zlotu to prosiłbym o określenie sie do m.w środy co i jak - musimy wiedzieć - ile miejsc potrzeba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :mrgreen:

 

Dlugo mnie tu nie bylo, a to za sprawa sesji, nastepnie brak kompa i tym bardziej netu.

Swiru dzieki za telefon :(

 

A teraz konkrety co do mnie i bez owijania :

Jestes z Sierakowic (60 km od Gdanska), czyli polnoc.

Liczylem trase pilotem i wyszlo mi niespelna 600 km po linii prostej!

Czyli ponad 700 km, jak nie wiecej, po normalnych trasach.

Z tym sie wiaza problemy. Pierwszy i chyba najbardziej dobijajacy - kasa (1500 km, powiedzmy 5l/100 5lx15 - 75l x 4,10 gr => 300 zl.)

Dodatkowo termin - zaczalem prace, rownez w sobote - niestety.

Trzecia i ostatnia sprawa - sam z morza pod same gory nie pojade.

Wybaczcie ,ale ponad 700 km to nie jest takie hop.

 

Dajcie znac ,jak bedziecie robic cos bardziej w centrum, lub nad morzem.

Wtedy wpadne, a przynajmniej bede sie starac, nawet wolne sobie zrobie :(

 

Pozdr. i udanej imprezy w takim razie zycze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam. Kiedy będzie zamknięcie imprezy? Bo nie wiem czy brać wolne na poniedziałek.

Przyjadę pewnie jakoś w piątek pod wieczór, bo kończę pracę o 6 rano także muszę jeszcze się wyspać porządnie :(

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jak wygląda "program" zlociku ??

Bo nie wiem jak sie mam do tego ustawiać ??

Bo mogę przyjechać na jedendzień i wrócić tego samego dnia (wersja oszczęniejsza) albo zostać tylko wtedy na ile (raczej myslałem o jednym noclegu). Choc nie ukrywam, że idea jednodniowego wypadu jest mi bliższa z uwagi na niższe koszty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeśli Wam nie wypali zlot GSików to ja zapraszam na zlot u PGRA "Goorka Party 2005" Możemy się spotkac w większym gronie a GSków tez będzie kilka więc śmiało wbijac się chłopaki i dziewczeta :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blanka trzeba byc twardym a nie mietkim :D Ja mam dzisiaj w planach zrobic 300km i niestety bede jechal w zimnie i w deszczu ale co zrobic to jest Polska nie Majorka i tak mamy lepiej niz np. w Irlandii :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ho' date=' zaczyna się kombinowanie! Ale oglądałam prognozę pogody i nie wygląda to zachęcająco, szczerze mówiąc....[/quote']

Po rozmowie ze swirem doszlismy do wniosku, że jedziemy na Goorka Party do PGRa.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie również dawno tu nie było.

Otóz 14 lipca mam obronę na PWR (ostatni mozxliwy termin lipcowy), teraz spręzam się i oddaję pracę i nei dam rady przyjechać...... :? Lipa wyszła, ale inaczej nie może być.

Zyczę udanej imprezki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...