Skocz do zawartości

Brak swiatla mijania z przodu (czyli krotkiego)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

jak w temacie mam maly problem ze swiatlem mijania z przodu w ZX6R , podczas jazdy przestalo dzialac i nie chce wrocic :cry: , zarowka jest dobra nawet wstawilem nowa i nic nie dalo. Wszysztko inne dziala. Sprawdzilem bezpieczniki ale wygladaja oki. Moze macie pomysly gdzie poszukac przyczyny (moze jakies inne bezpieczniki sa albo jakie przekazniki, jesli tak to gdzie ich szukac)

Z gory pieknie dziekuje za wykazane zainteresowanie moim problemem.

I pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogowe dzialaja?

 

qrcze, nie wiem, czy w zx6r jest przekaznik swiatel, jezeli chcesz sprawdzic to zrob tak:

1. wlacz stacyjke, swiatla mijania

2. b. powoli, ale naprawde b. delikatnie przelaczaj z mijania na drogowe.

3. jezeli uslyszysz cykniecie i w tym momencie zaczna swiecic drogowe, oznacza to, ze masz swiatla na przekaznik.

4. teraz robisz to samo z drogowych na mijania.

5. jezeli slychac cykniecie, to przekaznik jest gites i poszedl kabel/styk miedzy przekaznikiem a zarowka. jezeli cykniecia nie ma, to:

5a) mozliwe, ze zx6r ma tylko przekaznik do dlugich :banghead:

5b) zwalony przekaznik mijania? :mrgreen:

 

zarzuc linkiem ze schematem elektrycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz!!!

Juz ide sprawdzac to co napisales.

A co do instalacji elektrycznej to mam tylko do nowszego modelu zx6r 2000-2002 oraz od modelu zx6 ninja czyli zzr600.

Sprawdzilem i zadnego cykniecia nie slysze w zadna strone :cry: i co dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...