Skocz do zawartości

motocykle cross i enduro do rejestracji


Gość kolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż .jako właściciel DR 350 i od jakiegos czasu juz użytkownik musze przyznać że to sprzeęt ww sam raz "do wszystkiego".No, ale czy jak cos jest do wszystkiego to nie jest do niczego....może sie jeszcze o tym przekonam... :?

Jeśli chodzi o regulacje zawieszenia to,hmm, to bardziej tzw."bajer" niz element realnie dający odczóc swoje działanie..ale dodatkowy bajer,a co za tym idzie-dodatkowy ciężar.Tak jak z resztą upsy z przodu,które, przynajmniej u mnie sa jakieś strrasznie grube..no i cięższe niz w wersji "normalnej",chyba. Jeśli chodzi o skoki to maszyna nawet się rwie w powietrze! 8O

w mojej wersji shc mam jakies 28 KM.

Sprzęt jest dużo niższy niz wersje typowo sportowe(nie shc?)ma metalowy bak ,który troche waży, i pare innych dupereli...

Jeśli chodzi o wysokość to ma to tez swoje dobre strony:w terenie te kilka dodatkowych centymetrów bliżej ziemi przydaje się.

 

Ogólnie rzecz biorąc to i tak jestem zadowolony bo jeśli chodzi o uniwersalność to trafiłem w dziesiątkę(choć parę innych "dziesiątek"jeszcze by sie znalazło)

Moją dyrkę kupiłem w Reichu za 1000 euro + rejestracja. Wiem,że teraz ceny tego rocznika('93) dochodzą do 2tys eur.

Jeszcze jedno muszę dodać: sprzęt wygląda całkiem hard corowo ;)

 

To tyle moich wrażeń.

 

Dzisiaj,po 2 miesiącach obcowania z moim nowym moto moge wymienic jedną jego poważna wadę, no cóż silniki nie są tak wytrzymałe jak np w Hondach. Polecam też XL względnie Ya. Xt.

 

A co wy na to??Hein? :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...