Skocz do zawartości

Suzuki Intruder M800 '2005


Gość Raddemenes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ya....co tu taka cisza?? Mysle nad zakupem takiego sprzeta...niech no ktos podzieli sie opinia na jego temat :rolleyes: Od wypuszczenia ich na rynek juz troche mineło wiec i pewnie posiadaczy przybylo :cool:

Jakies plusy and minusy...no ogolnie czy warto :rolleyes:

Ellooooo....

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ya....co tu taka cisza?? Mysle nad zakupem takiego sprzeta...niech no ktos podzieli sie opinia na jego temat :rolleyes: Od wypuszczenia ich na rynek juz troche mineło wiec i pewnie posiadaczy przybylo :cool:

Jakies plusy and minusy...no ogolnie czy warto :rolleyes:

Ellooooo....

Ja kupilem w tym roku . Piekna maszyna ,chodzi wysmienicie ,bardzo dobrze wykonana. Polecam.

Pali ok.5-6 lna 100km.Wydech jest glosny .Jedynym porownywalnym jest Vulcan custom ebony (oczywiscie w tej cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

zastanawiam sie nad zakupem Intrudera m800. Właściciel powiedział, że motocykl jest sprowadzony z USA przez jego dobrego znajomego. Moje wątpliwości budzi fakt, że w USA ten motocykl nazywa sie Boulevard m50, a ten ma emblematy europejskie. Czy jest możliwe, że ten sprzęt jest sprowadzony ze Stanów z takimi oznaczeniami czy musiały byc wcześniej zmienione (np po szlifie)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam sie nad zakupem Intrudera m800. Właściciel powiedział, że motocykl jest sprowadzony z USA przez jego dobrego znajomego. Moje wątpliwości budzi fakt, że w USA ten motocykl nazywa sie Boulevard m50, a ten ma emblematy europejskie. Czy jest możliwe, że ten sprzęt jest sprowadzony ze Stanów z takimi oznaczeniami czy musiały byc wcześniej zmienione (np po szlifie)?

Pozdrawiam

Nie w stana ten model sprzedaja pod nazwa Boulevard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza inną nazwą wersja ze stanów powinna nieć licznik w milach,świecące na stałe kierunki tzw. obrysówki,oraz brak włącznika światła na prawej manetce.Te wszystkie zmiany nie dotyczą motocykli z Kanady.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

 

Ja kupiłem M800 w sierpniu - też model z 2005 w pięknym, perłowo-czerwonym kolorze :-))

Jeździ się super - wygodnie i dostojnie, a maszyna faktycznie robi wrażenie wiekszej niz jest w rzeczywistości.

Nosiłem się z zamiarek kupna C800, bo na zdjęciach M-ka mi się nie podobała, ale jak zobaczyłem go na żywo, klasycznego Intrudera odstawiełem do lamusa.

 

Choć mam go od niedawna już mnie kuszą drobne zmiany, choćby wydechów, które jak dla mniej są zbyt ciche :-)

 

No i tu moje pytanie do znawców, bo to mój pierwszy sprzęt i wiedzę mam niewielką - gdzie można kupić dobre, nietuzinkowe, akcesoryjne dodatki do M800: wydechy, manetki, podnóżki inne bayery.

Może znacie miejsca (najlepiej w okolicach Warszawy) gdzie można by także poddać czarne felgi profesjonalnemu malowaniu/chromowaniu.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajan,co sądzisz o hamulcach w tych sprzetach,fucktycznie takie słabe,jak się słyszy :icon_question: :icon_question: W sumie, to co drugi cruiser o podobnej pojemnosci,ma jedną tarcze z przodu :wink:

 

Cóż - M800 ani nie przyspiesza jak Hayabusa, ani tak nie hamuje :-))

Dla czerpania radości z pierwszej amszyny uważam jednka że wystarczy, choć skali porównawczej nie mam bo wcześniej jeździłem tylko motorynką 25 lat temu - i to pożyczoną :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...