Skocz do zawartości

Kawasaki Vulcan 700


miklass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie! Kilka dni temu stałem sie posiadaczem vulcana. Motorek jest w dobrym stanie, sprowadzony z holandii, 85 rok I rej 92. Pojemność 700, czarny silnik. Prosze o jakieś ciekawe informacje i porady.

 

ps. nigdzie w necie nieznalazłem jeszcze vn z czarnym silnikiem :lol: , jednego widziałem na żywo i to wszystko, jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o oświecenie mnie

 

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu! To fajna i zwawa maszynka, ale cierpi na jedna przypadlosc- slabe hamulce(pomimo dwoch tarcz). polecam ci wymiane starych, gumowych przewodow hamulcowych na nowe w stalowym oplocie. Hamulec sie wzmocni, a i estetyka sie polepszy( tym bardziej jak zmienisz przewod hydraulicznego sprzegla- mozna kupic chromowane koncowki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Zastanawiam się dlaczego Kolega Wariat napisała że słabą strona Vulcana 700 sa słabe chamulce ? Miałem przyjeność jeżdzić jeden sezon 750-ka , przejechałem 5 tys km. i nie moge złego słowa powiedzies na chamulce. Zgadza sie że4 tylni jest raczej pomocniczy, ale dwie tarcze z przodu w zupełnosci wystarczą, Vulcan to chopper a nie R1 czy inna szlifierka.

Co do mojej opini o tym sprzęcie to naprawdę bardzo dopracowany konstrukcyjnie i stylistycznie, po sprzedazy dowiedziałem sie że jest trochę zbyt skomplikowany / drogie naprawy/ ale jesli jeżdzi to jeżdzi dobrze i cieszy zrywnoscią , poręcznoscia , niewiele pali /mój w trasie w 5-ce sie miescił/

Pozdrawiam wylewnie Viragi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...