Skocz do zawartości

Co na pocztek??? :)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA CHCESZ TO JA CI MOGE UZYC MOJA DIVERSIONE :D  :D  :(  TO SIE NAUCZYSZ JEZDZIC

 

jestem za :D) ale będziesz zły jak Ci motorek popsuje :D)

a tą obiecaną WSK'ę moge psuć :roll: bo właściciel wcale by się nie pogniewał. Za to Twojej Yamahy byłoby szkoda. Więc jeszcze raz sie zastanów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra maslan z tym Vmaxem może masz i rację, ale i tak uważam że nie poleci tyle(podają 140km/h). Do tego chciałem dodać że jestem właścicielem NSR 125 tylko że F(bez owiewek) z 92 i leci w granicach 150(tylko jak jest chłodno), poza tym tak się skałda że miałem okazję przejechać się NSR125R po tuningu(160cmm, wydech, gaźnik) i ciągnęła od 6000, Vmaxa nie testowałem bo było po deszczu, ale gośc mówił że pociągnie 140-150km/h(na pewno by nie zaniżał bo ją sprzedawał). Wiadomym jest że można wzbogacić miesznkę paliwowo powietrzną i wtedy faktycznie ciągnie już z niskich obrotów, ale przy ok 10500 kończy się bieg(z resztą jest wyraźnie niższa moc na wysokich obrotach) i trzeba dać następy, co jak wiadomo pogarsza przyspieszenie. Wątpliwa sprawa żebym jechał tylko, aby zobaczyć NSRke, bo kawałek drogi jest(Żyrardów jest niedaleko Warszawy- pomiędzy Skierniewicami a Warszawą), chociaż może w wakacje bede jechał na woodstock, zobaczymy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT nie wiem co ty za nsr po tuningu dorwales zeby 140-150 szla. z tego co wiem, to kocie oczy po tuningu 180 ida (nie porownoj starszego modelu do kocich oczu, bo to jush calkiem inna bajka). fakt ta mojego qmpla ma troche gaznik podregulowany. nsr f zgodze sie ze 150 poleci, tak podaja na wszystkich stronkach www. moze tamta nsr nie byla tuningowana na 160ccm, tylko na 80 :D hyh. z tym woodstockiem to nie ma sprawy, jak bedziesz jechal do zar, to najprawdopodobniej przez kozuchow przejezdzac tesh bedziesz. tylko nie wiem czy ona jeszcze bedzie, bo aktualnie jest na sprzedaz. bieg nie konczy sie przy 10500, tylko przy 13000. fakt po przekroczeniu 11000 jush slabiej przyspiesza, ale miedzy 6000 a 11000 obr/min to jest diabel. masz moze jakies fotki swojej nsr?? jak cos to moge ci wyslac zdjatka tamtej jak gumacza przypala :D

 

pozdrowka i nie klocmy sie jush, i tak wiesz ze ty mnie nie przekonasz, a ja ciebie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przecież się nie kłucimy, tylko "debatujemy" 8) Pisałem że bieg się kończy przy 10,5 ale tylko jak da dużo więcje paliwa, u mnie normalnie to przy ok 11,5(nie ma sensu dalje piłować bo słabo ciągnie, a z resztą wał korbowy wybija - po coś jednak jest czerwone pole na obrotomierzu.....niestety ). Dziiwna sprawa że piszesz że w tamtej przy 13000, bo nie słyszałem żeby NSR aż tyle kręciła, moja kręci ok 12100,czyli i tak więcej niż wg. producenta. Ta 160 była z 91, po póżniejszym tuningu w niemczech, zostawili seryjne zębatki dlatego tylko 150km/h, ale za to odejście miała. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz: ile pali ta kosmiczna NSR twojego kumpla???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo dławionych maszyn to nie najlepszy pomysł sam niedawno pchnołem coś takiego co prawda kupilem za male pieniądze ale samo odblokowanie (tylko gaźniki ) wynioslo by mnie połowe wartości moto. Druga sprawa dławiony sprzet ma tylko mniej mocy ale cieżar kur.. ten sam i widzialem kilkakrotnie myki z ciężkim sprzetem. Faktycznie MZ wydaje się idealnym rozwiązaniem jeśli kupi się ją od kogoś kto jej używal z pojęciem to naprawde można sobie pojeździć. Jeżeli ktoś nie ma pary w łapach i z praktyką jest krucho to MZ możę być wyjściem mawet ze względu na cenę części jak i samego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...